Malevlased andsid lauluväljaku aiale uue kuue


Tallinna lauluväljaku usinad malevlased ja juhendajad

 
XIII noorte laulupeo eel ning järel toimetavad Tallinna lauluväljakul 15 usinat malevlast, kelle tehtud töö tulemusi nägid juba kümned tuhanded lauljad ja külastajad. Lauluväljaku ala piirav metallaed sai uue värvkatte just malevlaste käe all. 

Tallinna Õpilasmaleva juhataja Külli Tatter tõdeb, et Lauluväljaku rühm on noorte seas väga populaarne ja täitub vaid loetud minutitega. „Oleme väga tänulikult Lauluväljakule, kes juba mitmendat aastat järjest noori tööle võtab,” sõnas Tatter. „Malevlasi innustavad ja motiveerivad meie tublid rühmajuhid, kellega käib Lauluväljakul töö ja lõbu koos.”
 
Tallinna lauluväljaku juhataja Urmo Saareoja sõnul on 23 hektarilisel alal on iga abikäsi suure väärtusega. „Lauluväljaku ala on suur ja eriilmeline ning selle korras hoidmine tähendab pidevat tööd. Oleme juba aastaid koostööd teinud õpilasmalevaga, et aidata kujundada noortes tööharjumust ning neile näidata, millega tuleb lauluväljakul igapäevaselt tegeleda. Avaldan tänu meie partnerile Akzo Nobelile, kes aitab seda projekti toetada.  
 
„Meile on juba auasjaks toetada Tallinna Lauluväljakut ning koostööd noortega, et ka järgnevatel põlvedel tekiks oma isiklik side selle Eestile nii tähtsa paigaga,“ Akzo Nobel Baltics AS juhatuse esimees Elena Past.
 
15-liikmeline õpilasmaleva rühm töötab Tallinna Lauluväljakul perioodil 26.06 - 07.07.2023. 
Projekti koostööpartneriks on Akzo Nobel Baltics, kes varustab malevanoored töövahendite ning Hammerite metallaia värviga.