Välialad

Sinu kasutuses on Laululava ja 5 väliala Tallinna Lauluväljaku pargis. Alad sobivad hästi kontsertide, festivalide, laatade ja muude väliürituste korraldamiseks. Välialadele on võimalik paigaldada ka telke ning neid saab kasutada lisapinnana suurte majas toimuvate sündmuste ajal.

Vaata lähemalt
Siseruumid

Tallinna Lauluväljakult saad ruume rentida erinevat laadi ürituste ja sündmuste jaoks:

  • konverentsid, seminarid ja koosolekud,
  • messid, näitused ja laadad,
  • firmapeod, jõulupeod, sünnipäevad ja pulmad,
  • galaõhtusöögid, vastuvõtud ja banketid,
  • kontserdid.
 

Lauluväljaku 10 siseruumi kolmel korrusel mahutavad üle 1000 külastaja. Erinevaid ruume ja telke kombineerides saab luua nii avaramaid kui ka privaatsemaid alasid. Kuigi Tallinna Lauluväljak on tuntust kogunud eelkõige suursündmuste toimumispaigana, on Lauluväljakul olemas ka väiksemad ruumid, mis sobivad hästi intiimsemate pidude ja koosviibimiste korraldamiseks.

Vaata lähemalt
Renditarvikud

Lauluväljakult saad rentida mööblit, tehnikat ja muid tarvikuid ürituse korraldamiseks. Valikust leiad väli- ja sisemööbli, mobiilsed garderoobid, lavad ja piirded, prügikastid ja tuhatoosid, konverentsi ja messi tehnika, heli- ja valgustehnika ning muu inventari. Soovi korral saad tellida ka tarvikute transpordi ürituse toimumispaika.

Vaata lähemalt
Oleme toeks ürituse organiseerimisel

Lisaks sise- ja välialade, mööbli ning tehnika rentimisele on Tallinna Lauluväljaku meeskond toeks ka ürituse organiseerimisel. Võtame heameelega enda kanda ürituse korraldamise, toitlustaja ja esineja valiku, ruumide dekoreerimise ja järelkoristuse. Tänu aastatepikkusele kogemusele ja laiale koostööpartnerite võrgustikule oskame läbi mõelda iga pisimagi detaili, et üritus sujuks ootuspäraselt.
Enne avaliku sündmuse korraldamist ära unusta ennast kurssi viia ka seadusandluse ja korraldusinfoga.