Välialad

Tallinna Lauluväljakul on kasutada 5 väliala, mis sobivad hästi kontsertide, festivalide, messide ja muude väliürituste korraldamiseks. Välialadele on võimalik paigaldada ka telke ning neid saab kasutada lisapinnana majas toimuvate suuremate sündmuste ajal.

Vaata lähemalt
Siseruumid

Tallinna Lauluväljakul saab ruume rentida erinevat laadi ürituste ja sündmuste jaoks:

  • konverentsid, seminarid ja koosolekud
  • messid, näitused ja laadad
  • firmapeod, jõulupeod, sünnipäevad ja pulmad
  • gala-õhtusöögid, vastuvõtud ja banketid
  • kontserdid.

 

Lauluväljaku siseruumid asuvad kolmel korrusel ja mahutavad maksimaalselt 1000 külastaja. Kombineerides erinevaid ruume ja telke saab luua nii avaramaid kui ka privaatsemaid alasid. Lauluväljak on tuntust kogunud eelkõige suursündmuste toimumispaigana, ent siin on olemas ka väiksemad ruumid, mis sobivad nii intiimsemate pidude kui suuremate koosviibimiste korraldamiseks.

Vaata lähemalt
Renditarvikud

Lauluväljakult saab ürituste korraldamiseks rentida mööblit, tehnikat ja muid tarvikuid. Tallinna Lauluväljakul on üle 20 000 ühiku mitmesugust inventari. Sealhulgas kõrged ja madalad vaheaiad, lauad, vaheseinad, toolid, pingid, jumestuslauad jne. Meil on kõik, mida ürituse korraldamiseks vaja. Samuti saame olla abiks inventari paigaldamisel ning lisateenuste osutamisel, nagu näiteks aedade katmine, toolide paigutamine vastavalt joonisele, seinaelementide lahenduste mõtlemine ja paigaldamine, sektorite märkimine, toolide nummerdamine jne.
Valikus on lauad, toolid, pingid, konverentsi-, messi-, heli- ja valgustehnika, lavad, piirded, garderoobimoodulid, prügikastid, tuhatoosid ja palju muud. Kui teil on näiteks tarvis 3000 klapptooli - meil on see võimekus.
Juhul, kui sündmus ei toimu Lauluväljakul, saab kõiki eelpool nimetatud tooteid tellida soodsalt koos transpordi ja paigalusega enda soovitud paika.

Vaata lähemalt
Lauluväljak on toeks sündmuste korraldamisel

Lisaks sise- ja välialade, mööbli ning tehnika rentimisele on Lauluväljaku meeskond toeks ka ürituse organiseerimisel. Koostöös kliendiga osaleme heameelega sündmuse kontseptsiooni väljatöötamises ja leiame sobivaimad lahendused. Tänu aastatepikkusele kogemusele ja laiale koostööpartnerite võrgustikule, oskame läbi mõelda iga pisimagi detaili, et üritus sujuks ootuspäraselt.
Enne avaliku sündmuse korraldamist tuleks ennast kurssi viia ka Tallinna linna vastavate kordadega.