Mee ja mesinduse mess

Kuupäev

23.09.2023 - 24.09.2023

Korraldaja

Tallinna Mesinike Selts MTÜ, Erki Naumanis, www.linnamesi.ee

Osta pilet

Mesindus on elurikkuse hoidmisel oluline valdkond. Mesinikud jälgivad tänu mesilastele loodust hoolikalt ja nii on neil rikkalik kogemus, mida jagada. Et üldist keskkonnateadlikkust tõsta ja kaasa aidata elurikkuse hoidmisele, korraldab MTÜ Tallinna mesinike selts koostöös MTÜ-ga Alustame Algusest 23.-24. septembril Tallinna lauluväljaku siseruumides mee ja mesinduse messi. Sarnast mesinduse valdkonna messi ei ole varem toimunud, nüüd on aeg selleks küps.
 
Mee ja mesinduse mess on suunatud nii professionaalidele kui hobimesinikele, aga ka kõigile teistele, kellele läheb korda elurikkus, looduslikult puhtad tooted ning kohalike ettevõtete toetamine.
 
Messi eesmärk on luua ruum mesinikele ja mesindushuvilistele. Mess soovib saada traditsiooniks ja tekitada koha, kus mesinikud kord aastas mesinduskaupade ja -inventari müüjate ning valmistajatega kokku saavad, kus nii algajad kui professionaalid saavad infot tehnoloogiauuenduste, muutunud käitlustavade ja seadusandlike nõuete kohta. Samuti on mess kohaks, kus mee- ja puhta toidu sõbrad saavad tutvuda Eesti eri piirkondade mee maitsetega, tutvuda rikkaliku mesindustoodete valikuga ja osta muud kohalikku (toidu)kaupa. Messil toimuvad loengud mee, mesilaste, mesinduse ja keskkonnahariduse teemadel erinevate huvidega sihtrühmadele.
 
Lahtiolekuajad:
23. septembril kell 10.00 - 17.00.
24. septembril kell 10.00 - 17.00.
 
Pilet - 5€
Lapsed kuni 15a (k.a.) tasuta.
 
Võimalus soetada pilet ka internetist: https://fienta.com/et/mee-ja-mesinduse-mess
 
Lisainfot leiad:
https://mesindusmess.ee
https://www.facebook.com/events/133829183117751

Kuupäev

23.09.2023 - 24.09.2023

Korraldaja

Tallinna Mesinike Selts MTÜ, Erki Naumanis, www.linnamesi.ee

Osta pilet
ad

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis