Tallinna Lauluväljak otsib alale rentnikku

Tallinna Lauluväljak otsib rentnikku, kelle eestvedamisel toimuks alal pargikülastajatele sobiv huvitegevus.
  
Eesmärk on, et koostööpartner võtab kevad-suvi-sügiseseks perioodiks rendile Lauluväljaku ala, “Rohelise” maja ning soovi korral Mäe värava lähedal asuva paviljon "Aste" kasutuse. NB: Võimaldame ka pelgalt “Astme” renti, mis sobib ideaalselt kaubanduseks Mäe alal, kus suvisel perioodil saabuvad igapäevaselt turismigrupid.
  
Tallinna Lauluväljaku alal on varasemalt olnud discgolfi rajad, kuid oodatud on kõik lahendused: harrastusport, treeningud, linnalaagrid, kaubandus, muud huvitegevused.
  
Ala tarbeks tuleb vajalikud seadmed ja infra soetada/organiseerida koostööpartneril (ehk ala rentijal) endal. Koostööpartneri/rentija kohustuseks on tagada alal turvalisus, pargi haljastuse ja kasutajate heaolu. Eeldame, et koostööpartner omab pakutud ala kasutuse teemas ka varasemat kogemust.
  
Konkursil osalemise tingimuseks on põhjaliku tegevuskava esitamine (ärimudeli lühikirjeldus - tooted, teenused, millal ja mis kell avatud jne) ning ning väliala kasutamisel vajaliku pargikülastajate turvalisuse ja pargi haljastuse heaolu tagamise kava.
  
Konkursi võitjaga sõlmitakse hooajaline leping. Lepingu pikkus ja täpsemad tingimused selgitatakse välja läbirääkimiste käigus. SA Tallinna Lauluväljak ei toeta rahaliselt.
  
Huvi korral tuleb endast märku anda hiljemalt 22. aprilliks 2024 kirjutades e-postile info@lauluvaljak.ee. Kõik täiendavad küsimused või ala külastussoovid võite esitada info@lauluvaljak.ee. Võtame kõikide kandideerijatega ühendust ning kuulutame konkursi võitja välja 23. aprilliks 2024.
  

 


Roheline maja, mis asub Tallinna Lauluväljaku Mere alleel.

 


„Aste“ on Tallinna Lauluväljaku Mäe alal olev paviljon, kus on hea võimalus suvisel ajal müüa pargi külastajatele maitsvat kehakinnitust või muud turistidele meelepärast ning talvisel ajal pakkuda kelgutajatele sooja suutäit. Paviljonis on olemas signalisatsioon ning videovalve nii sees kui ka väljas.


Tallinna Lauluväljaku pargiala. Pindala: ~229000 m2.

Published: 01.04.2024