Otsime kahte uut säravat kolleegi!

Kas otsid uusi väljakutseid ning tahad olla Tallinna Lauluväljakul toimuvate sündmuste keskel? Tule meie meeskonda!
 
SÜNDMUSTE PROJEKTIJUHT
 
Laulupidu, Armin van Buuren, The Prodigy, Õllesummer, Euroopa suurim discgolfi festival ja paljud teised – kõik nad vajavad Sinu toetust ja abi, et kontsert ja sündmus Lauluväljakul edukaks ja meeldejäävaks muuta!
 
Lauluväljaku sündmuste projektijuht on meie üks olulisemaid esindusisikuid, kellega kohtub meie klient ehk sündmuse korraldaja kõige esimesena. Seega, just Sina kujundad Lauluväljaku mainet ja hoolitsed selle eest, et meie klient oleks hästi hoitud ning sündmus kulgeks laitmatult. Lisaväärtuseks on see, kui oled lihtsalt väga hea ja kirglik oma töös!
 
Kui Sa tundsid end ära, siis ootame Sinu elulookirjeldust koos lühikese motivatsioonikirjaga CV.ee keskkonnas SIIN või märksõnaga “Projektijuht” e-postile signe@lauluvaljak.ee hiljemalt 21.05.2024.
 
 

Sündmuste projektijuhi töökuulutus Tallinna Lauluväljak
Sündmuste projektijuhi töökuulutuse kohta saad lähemalt lugeda CV.ee keskkonnast.

 
OSAKOORMUSEGA TURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONISPETSIALIST
 
Lauluväljaku turundus- ja kommunikatsioonispetsialist on see, kellele ei jää märkamata ükski huvitav ja kajastamist vääriv sündmus. Läbi Sinu pilgu saavad kõik osa Lauluväljakul toimuvast. Seega, just Sinu käekirjaga saab olema Tallinna Lauluväljaku kuvand veebis ja sotsiaalmeedias. Lisaväärtuseks on see, kui Sinus on tükike suunamudijat – oled lihtsalt väga hea ja kirglik oma töös!
 
Kui Sa tundsid end ära, siis ootame Sinu elulookirjeldust koos lühikese motivatsioonikirjaga CV.ee keskkonnas SIIN või märksõnaga “Kommunikatsioon” e-postile signe@lauluvaljak.ee hiljemalt 20.05.2024. 
 

Turundus- ja kommunikatsioonispetsialisti töökuulutus Tallinna Lauluväljak

Turundus- ja kommunikatsioonispetsialisti töökuulutuse kohta saad lähemalt lugeda CV.ee keskkonnast.