Lauluväljak soovib sind oma meeskonda!

Haldusosakonna juht kes suudab haldusmeeskonna töö käimas hoida ega karda sealjuures ka ise vahel kruvikeerajat kätte võtta.

Vaatamata vajadusele aeg-ajalt isegi käed külge lüüa, on põhiülesandeks siiski meeskonna ja partnerite töö koordineerimine. Sinu vastutada jääb kogu Lauluväljaku territooriumi ja siseruumide hooldus-, remondi-, puhastus- ja turvateenuse korraldamine ja kontrollimine. See on kahtlemata väljakutse, sest iga päev võõrustame sadu inimesi igast maailma otsast, kes imetlevad Lauluväljakut ning selle nõlvalt avanevat vaadet vanalinnale ja merele. Merevaadet lubame ka sinul nautida, aga eelkõige on vaja hoolitseda et kõik festivalid, kontserdid, näitused ja teised spordi- ja kultuuriüritused saaksid laitmatult meie territooriumil toimuda. Õigemini meie territoorium peab olema laitmatu.
 

Ootused Sinule?

Kindlasti ootame, et oled aus ja kohusetundlik. Tunned kella ning tähtaegadest kinnipidamine ei ole pelgalt kohustus, vaid südame- ja auasi. Lauluväljakul töötades ei pea mitte lihtsalt pinget taluma, vaid see tuleb ette võtta ja maha murda. Igaüks ei saa hakkama Rammsteini kontserdile saabunud 65 000 inimesega, kes meie territooriumi taristu proovile panevad. See on äge väljakutse ja me eeldamegi, et oskad näha tervikpilti, kuid keskenduda ka paberitele ja detailidele, mis peavad samuti olema laitmatus korras. Kindlasti tuleb kasuks riigihangetega kokkupuutumine ning varasem töö kinnisvara või halduse valdkonnas.
 

Mida Sina sellest saad?

• Hoida ja kujundada veel paremat Lauluväljakut, et see oleks parim kultuuri-, meelelahutus- ja vabaaja veetmise keskkond.
• Töötada välja tööprotsessid enda käe järele ning need ka ellu viia.
• Olla meeskonna liige suurepärases kollektiivis.
• Anda oma panus kõigi suuremate ja väiksemate ürituste korraldusse ning mõistagi neist ka osa saada.
• Tööandja on usaldusväärne ja stabiilne ettevõte.
• Motivatsiooni eest ei unustata hoolitseda ning leiva peale saab lisaks võile ka sinki lubada.
 

Millal Sind ootame? Esimesel võimalusel, nüüd ja kohe!
 

Küsimused ja oma CV saada aadressile: Urmo@lauluvaljak.ee