Ed Sheeran saatis Tallinna Lauluväljakule kollase pargipingi

Ed Sheeran saatis Tallinnasse kollased pargipingid, meenutamaks aja mahavõtmise olulisust ja tema uue albumi emotsionaalset teekonda.

 

Inspireerituna uue albumi sündimise loost, saatis Ed Sheeran Tallinnasse 7 kollast pinki, et meenutada inimestele aja maha võtmise ja enda vaimse tervisega tegelemise tähtsust. „Igapäevaste toimetuste keerises võime kergelt unustada, mis on meile tegelikult oluline ja parem on seda meelde tuletada enne kui midagi negatiivset juhtub,” märkis Ed. Pingilt leiab ka QR koodi, mille abil on võimalik kuulata Edi häälsõnumeid albumi loomisest.

 

Kollased pingid leiab Tallinna armastatud paikadest, kus oldi lahkelt nõus Ed Sheerani algatatud projekti toetama: Kalaranna Kvartal, Kruiisisadam (restorani Ocean 11 lähedal), Noblessner (Lore bistroo ees), Lauluväljak (laulukaare ees), Haven Kakumäel, Kadrioru Park infopunkti lähedal, Kivi Paber Käärid välialal.

 

Pingid saavad antud asukohtades paikneda limiteeritud aja (kaks nädalat) ning seejärel kingitakse need heategevuslikul eesmärgil edasi, märkis Warner Music Baltics.

 

„Osaleme hea meelega Ed Sheerani põnevas algatuses, sest Tallinna Lauluväljak on muusika kodu,“ ütles Lauluväljaku juht Urmo Saareoja, „meie alal kõlab suurepäraselt nii laulupeo koorilaul kui ka maailmanimega staaride suurimad hitid. Loodame, et kui selle põneva projekti raames juba Lauluväljakule tee leiti, siis järgmisena ootame laulukaare alla Ed Sheeranit ennast! Meie oleme valmis!“

 

Hiljuti ilmunud Ed Sheerani isiklikust leinast inspireeritud album "-" (Subtract) näitab planeedi üht suurimat staari tema kõige haavatavamast ja ausamast küljest. Ed seisis möödunud aastal silmitsi uskumatute raskustega. Kõigepealt sai tema lapseootel naine teada, et tal on kasvaja, mida ei saa enne sünnitust kuidagi ravida. Edi parim sõber Jamal lahkus ootamatult meie seast ning kõige selle keskel leidis ta ennast seismas kohtusaalis, et kaitsta oma au laulukirjutajana. Kõik need katsumused pani Ed oma loomingusse ning uus album läbib erinevaid emotsioone – šokk, hirm, lein, kurbus, abitus, viha, depressioon, aktsepteerimine, lootus.

 

Koos albumiga ilmus Disney+ kaudu avameelne neljaosaline dokumentaalfilm „Ed Sheeran: The Sum of It All". Intiimne dokumentaalfilm ühendab endas seninägematut isiklikku arhiivi, intervjuusid ja esinemisi ning näitab vaatajatele, kuidas isiklikud kogemused on kujundanud Ed Sheeranist kunstniku, kes ta praegu on.

 

Ed Sheerani album "-" tõusis kohe esimesel nädalal UK ametlikus albumite tabelis esikohale ning on saavutanud sama tulemuse veel kümnes riigis. See on Edi kuues number 1 kauamängiv ning on seni UK-s aasta kõige kiiremini müüdud album. Kõik "-" lugude muusikavideod on YouTube'is seni kogunud üle 85 miljoni vaatamise. Visuaalset albumit näeb SIIN.
 


Kollane pink ootab kuulajaid Tallinna Lauluväljakul. Hea koht aja maha võtmiseks! 

 

Sel suvel saab Tallinna Lauluväljakul kuulata maailmakuulsiad artiste nagu Depeche Mode, Hurts, Megadeth, Depeche Mode ja The Weeknd.