Vastlapäev Lauluväljakul

Kuupäev

28.02.2017

Vastlapäev tuleb ja sellest ei saa me üle ega ümber!
Vastlapäeva on Eesti kultuuris tähistatud läbi aastasadade ning sel päeval lastud liug on kogu järgneva aasta tegemiste õnnestumisteks väga oluline ja tähendusrikas. Et hoida au sees oma traditsioone ja aidata kaasa suvise laste- ja noorte laulupeo "Mina jään!" edukale kulgemisele, tule lase oma vastlaliug meie armsal lauluväljakul!
Usume, et ilmataat on meie poolt ja ootame kõik rõõmsat vastlapäeva!

Tallinna Lauluväljak ja Talvepark (Winterpark) ootavad kõiki väikeseid ja suuri huvilisi osa saama vastlapäevast Lauluväljakul, mis toimub teisipäeval 28. veebruaril 13.00-21.00.

Lauluväljaku park on avatud ja valgustatud, mängib muusika, saab kasutada nii Lauluväljaku nõlva, kui Talvepargi atraktsioone. Talvepargi atraktsioonide kasutamine on tasuline.
Süüa ja juua saab osta ning seda pakuvad TULI Catering ja Kaks Kokapoissi.
Magusa ampsu annab TERE! kohuke.
Meeleolu ja põnevust lisab salapärane Escape Room, kus saab proovile panna oma nutikuse ja osavuse. Escape Roomi meeskond pakub sellel vastlapäeval kõigile külastajatele ning kelgutajatele erakordseid elamusi. Kohale tullakse millegi täiesti omanäolisega ning kui soov rohkem teada saada või oma silmaga näha siis tuleb kindlasti Lauluväljakule melu tulla kaema.  Escape Room räägib külastajatele natuke põgenemistubade ajaloost ning tugevamatele isiksustele jagatakse auhindu. Escape Roomi kasutamine on tasuline.

Kindlasti ühinevad meiega veel nii mõnedki toredad partnerid oma üllatustega.
Üritus on tasuta aga mõned teenused on tasulised.
Tasuta parkla avatud Mäe väravas. Turvalisuse eest hoolitseb turvafirma Meeskond.

 

Olete kõik oodatud!

 

Kuupäev

28.02.2017

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis