Tallinna TASUTA muuseumipühapäev - Külastuskeskus ootab!

Kuupäev

03.04.2022 - 03.04.2022

Pühapäeval, 4. aprillil avavad taas tasuta muuseumikülastusteks oma uksed kõik Tallinna Linnamuuseumi filiaalid ja Tallinna Kirjanduskeskuse muuseumid Kadriorus. Lisaks saab alates sellest muuseumipühapäevast tasuta väisata ka Tallinna Lauluväljaku külastuskeskust.
    
Mullu augustis avatud Tallinna Lauluväljaku külastuskeskus pakub harivat ja elamuslikku ajaveetmise võimalust lauluväljakul kui laulva revolutsiooni hällis. Külastuskeskuses saab tajuda laulupidude rolli eestlaste kultuuri- ja ajaloos, tunnetada laulva revolutsiooni ajastu vaimu ja avastada põnevat kohaajalugu. Tallinna Lauluväljaku külastuskeskus on muuseumipühapäeval avatud kell 11-17, muul ajal talvehooajal vaid eelbroneerimise alusel info@lauluvaljak.ee.

  

GIIDIGA TUURID: kell 12, 14 ja 16.
   
„Lauluväljaku külastuskeskuse näol on tegemist ka võrdlemisi uue võimalusega – tuletan meelde, et valmis sai see möödunud suve lõpus tähistamaks 30. aasta möödumist Eesti taasiseseisvumisest. Ootame kõiki meie külastuskeskust avastama,“ kommenteerib Tallinna Lauluväljaku juhataja Urmo Saareoja.
   
Lisainfo Tallinna muuseumipühapäevade kohta on leitav aadressil tallinn.ee/muuseumipuhapaev<http://www.tallinn.ee/muuseumipuhapaev>

Kuupäev

03.04.2022 - 03.04.2022

ad

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis