Tallinna Lauluväljak ja Batuudijuss esitlevad

Kuupäev

13.06.2020 - 31.08.2020

KODUST VÄLJA! BATUUDILE!
 

Tallinna Lauluväljaku Mere alal ootab kõiki Batuudijuss – edasine suvi tulgu rõõmus ja lustakas!
 

Laupäeval, 13.06.2020, kell 12.00 avab Batuudijuss Tallinna Lauluväljaku Mere värava alal vahva lasteala, mis on avatud kuni 20.00.
 

Tule hüppa täispuhutavatel batuutidel. Tee saltosid FunJump atraktsioonil. Treeni ennast nagu hävituslendur meie Güroskoobil. Lase teha näomaaling maailma ühel tippnäomaalijal. Maiusta suhkruvati ja Premia jäätisega. Alal lõbustab lapsi Ilvesepoiss Toomas. Atraktsioonid on tasulised (2-4 eurot) ja ajapiiranguga.
 

Mida täpsemalt Batuudijuss pakub?
 

Täispuhutavad batuudid - 5 täispuhutavat batuuti. Tule hüppa õhkbatuutidel. Saa teada, mis tunne on kosmonautidel kuu peal kõndida. Sest just sedavõrd  muudab õhkbatuut gravitatsiooni mõju Sinu kehale. Saad lasta liugu, hüpata üle takistuste ja hüpata, hüpata, hüpata. Täispuhutavad batuudid on sobilikud alates 1 eluaastast ja kuni 150 cm pikkustele hüppajatele.
 

Funjump Atraktsioon - See ei ole lihtsalt sportbatuut. Tänu elastikkummidele ja turvarakmetele saad siin hüpata kuni 6,5 meetri kõrgusele. Saltode hüppamine on lubatud. Kilkamine ja kiljumine on lubatud! Sul on personaalne treener, kes vajadusel õpetab sulle häid nippe, kuidas saltot teha või kuidas kõrgemale hüpata. Kui oled veel väikest kasvu ja väga kõrgele ei suuda hüpata, siis meie instruktor aitab Sul kõrgemale saada. Atraktsioon on sobilik alates 10 kg  kuni 60 kg hüppajatele.
 

Güroskoop - See on astronautide ja hävituslendurite trenažöör. Siin võid tunnetada kuni 6G raskusjõudu.  Sobilik kasutajatele alates 3 eluaastast ja kuni 100 kg.
 

Suhkruvatt - Lastealal on maailmas ainulaadne suhkruvatiratas. Saad valida mustika-, õuna- või vanillimaitselise suhkruvati vahel. Ja see ei ole värvitud suhkruvatt. See on maitsestatud suhkruvatt.
 

Näomaalija - lastealal on näomaalija Ursula, kelle iga töö on kui kunstiteos ja kes teeb oma tööd kire ja armastusega. Ursula on Grimmikooli õppejõud ja võitnud mitmeid rahvusvahelisi auhindu oma näomaalingutega. Kõik kasutatavad värvid on allergiavabad, pintslid ja muud vahendid professionaalsed. Soovi korral lisame näomaalingutele ka Swarowski kristallid.
 

Oleme avatud
E-R 14 - 20
L-P 12-20
NB! Tugeva tuule korral (üle 10 m/s) või vihmaga on ala suletud.

 

Järgmine tervise- ja ohutusreegleid. Alale lubatud kuni 100 küljastajat korraga. Haigena püsi kodus!
 

Kuupäev

13.06.2020 - 31.08.2020

ad

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis