Tallinn Truck Show 2018

Kuupäev

21.07.2018

21. juulil toimub Tallinna Lauluväljakul Tallinn Truck Show 2018.

Baltimaade suurim maalitud raskeveokite näitus Tallinn Truck Show tuleb taas! 21. juulil ootavad sind Tallinna Lauluväljakul ees ülivõimsad tuunitud rekad, mida on üle maailma tunnustatud erinevate auhindadega. Autosid kaunistab professionaalsete kunstnike looming.See aasta toob Kuljetus Auvinen esmakordselt Eestisse oma kõige uuema meistriteose ‘’Lowrider’’. Nad on tänaseks võitnud seitse auhinda. ‘’Lowrider’’ valiti 2017. aasta rahvusvahelisel Power Truck Show’l rahva lemmikuks ja see võitis Rootsis Nordic Trophy festivalil esimese koha. Tegu on tõelise unistuste autoga, mille sarnast Eesti tänavatel ei kohta. Osa võtavad ka paljud Eesti transpordifirmad ja rasketehnikaga seotud ettevõtted.

Erilist imetlust väärib Jüri Arraku kunstiliselt kujundatud veok „Suur Tõll“, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 100. aastapäevale.

Kogu päev on sisustatud meelelahutusega nii pere suurematele kui ka pisematele. Põnevust ja närvikõdi pakub Sebastian Westbergi freestyle motokrossi show, mis koosneb mitmetest keerulistest trikkidest ja suurtest hüpetest. Samas vaimus saate nautida Eesti ja Soome trikimootorratturite akrobaatilisi etteasteid. Vinge driftishow eest vastutab NRR Drift Team. Erakordseid jõukatsumusi demonstreerivad tunnustatud rammumees, kes esmakordselt Eestis proovib vedada kahte rekat korraga ning Eesti üks tugevamaid naisi, kes veab maasturit.

Laste jaoks oleme kokku pannud mitmekülgse laste ala: batuudid, lasteautod, ponid jpm.
Parimat toitu pakuvad mitmed Eesti food truckid ja toitlustajad.

Päeval loovad meeleolu Getter Jaani koos tantsutüdrukutega ja hip-hop ansambel Põhja-Tallinn. Õhtul annavad kontserdi metalcore bänd Radium, eestikeelset rokkmuusikat viljelev ansambel Hurax ning tuntud rokkbänd Elephants From Neptune. Peaesinejana astub lavale 80ndate armastatud rokkansambel Dingo.

Ürituse lõpetab ainulaadne ja vaatemänguline pürotuleshow Zerkala tuleteatri poolt ja õhtule annab lõpupaugu võimas ilutulestik.

Ajakava:

13:00 esineb Getter Jaani koos tantsutüdrukutega.
16:00 esineb Eesti popisugemetega hiphopansambel Põhja-Tallinn.
17:30 esineb metalcore bänd RADIUM.
18:30 esineb uus ja värske ansambel Hurax.
19:30 esineb tuntud rokkbänd Elephants From Neptune.
21:00 tuleb lavale 80ndate armastatud rokkansambel Dingo.

Lisainfo:


  • Sissepääs: Oru värav, Mere värav

  • Algus: 10.00

  • Lõpp: 23.00

  • OSTA PILET SIIT

  • Ametlik kodulehekülg

  • Korraldaja: Forest Steel OÜ, www.truckshow.ee

Kuupäev

21.07.2018

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis