RMK Tallinna Pargijooksude sarja etapp

Kuupäev

06.09.2017

6. septembril toimub Tallinna Lauluväljakul RMK Tallinna Pargijooksude sarja etapp.Jooksuürituse eesmärk on pakkuda jooksuelamust Tallinnas kaunites linnaparkides ja selle lähiümbruses ja seda just Tallinna Lauluväljaku terviserajad pakuvad.

RMK Tallinna Pargijooksud on kahekümnest osavõistlusest koosnev rahvaspordisari. Üritused toimuvad aprillist kuni septembrini kolmapäeviti. Start on kõikidele soovijatele avatud kella 17:30 kuni 19:30.

RMK Tallinna Pargijooksul leiavad sobiva distantsi nii tipp- kui ka liikumisharrastajad. Oodatud on igas vanuses osalejad, kõik kes naudivad liikumist looduses. Oleme mõelnud ka lastele, rajad on nii kooliealistele lastele kui ka kõige pisematele osalejatele - tillurada eelkooliealistele lastele. Üritus on mõeldud kogu perele.

Rada kulgeb pargiteedel, metsaradadel ja maastikul ning on igati sobilik kõigile.

Raja pikkus 5 km, õpilastele ~1,7km ja tillurada kuni 300 m.

Tallinna Lauluväljaku etapi stardis on võimalus kõigil saada jooksu- ja orienteerumisalast juhendamist.

Sarja raames pakume võimalust ka orienteeruda läbides suundorienteerumise rada.

Jooksudistantsi pikkuse kui ka rajaprofiili poolest on hea võimalus treeningutesse sisse tuua anaeroobseid treeninguid, sobides hästi võistluste ettevalmistuseks.

Tule jookse või kõnni ja vali endale sobilik kiirus. Tule rada läbima koos kaaslasega või üksi ja vali endale sobilik stardiaeg. Pane kokku kolmeliikmeline võistkond ja teie ajad liidetakse.

RMK Talllinna Pargijooksu toimumist toetavad: Tallinna linn, Tallinna Lauluväljak, Odlo Eesti AS, Monkey Sport OÜ, Rae Kivitehas OÜ, Vunder AS, Juku, Egmont, Pez, RMK, EOP, EOL, Nordwood OÜ, City Motors AS.

Lisainfo:


  • Start avatud: 17.30- 19.30

  • Lisainfo: www.pargijooksud.ee

Kuupäev

06.09.2017

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis