Lauluväljaku Suvekontserdid 2020

Kuupäev

02.07.2020 - 04.07.2020

Sündmuse korraldaja

Skoorin Produktsioon OÜ

Selle suve esimene suvekontserdite elamus tuuakse suurema publikuni 2. - 4. juuli Tallinna lauluväljakul! 
 
nublu, 2 Quick Start ja Karl-Erik Taukar esinevad juuli alguses Tallinna Lauluväljakul
 
Pikalt kestnud eriolukord on läbi saamas ja alates 1. juulist on väliüritused taas lubatud!
Sel puhul astuvad 2.-4. juulil Tallinna Lauluväljakul üles tuntud ja armastatud Eesti muusikud, et suvi üheskoos vastu võtta ja pakkuda külalistele suurepäraseid etteasteid vabas õhus otse laulukaare all.
 
Kolmel õhtul toimuvatel kontsertidel astuvad üles nublu ja 2 Quick Start, kes pole sel aastal veel ühtegi avalikku kontserti andnud ning Karl-Erik Taukar, kes esines Lauluväljakul väljamüüdud autopublikule, pannes punkti Apollo Kino autokontsertide sarjale.
Pärast pikka pausi on artistidel võimalik päris kontserdiformaadi juurde naasta ja kohtuda publikuga silmast silma ja see tõotab tulla igati põnev ning kauaoodatud kogemus nii publikule kui muusikutele. Külalisi ootab ees hea ning turvaline keskkond, kaunis suveõhtu ning Eesti muusikute paremik!
 
Kolmel õhtul astuvad publiku ette armastatud Eesti muusikud:
Neljapäev, 02. juuli - 2 QUICK START
Reede, 03. juuli - NUBLU
Laupäev, 04. chjuuli - KARL-ERIK TAUKAR
 
2.–4. juulil Tallinna Lauluväljakul toimuvate suvekontsertide piiratud kogus pileteid on alates tänasest müügil Piletilevi ja Ticketer keskkonnas.
 
Piletilevi piletid: https://bit.ly/piletilevipilet Ticketeri piletid: https://bit.ly/ticketerpilet
 
Laulukaare alla eraldatakse 2+2 reeglitega kohad, kus avaneb parim vaade lavale. Igat artisti pääseb kuulama vaid 1000 kiiremat. Külalistele on tehtud avalikud punktid desoainete kasutamiseks. Korraldajad panevad südamele, et haigustunnuste puhul jääksid külastajad koju.
 
---
 
nublu, 2 Quick Start ja Karl-Erik Taukar kontserdite sündmus Facebookis: https://www.facebook.com/events/2503913316588231/
 

Kuupäev

02.07.2020 - 04.07.2020

Sündmuse korraldaja

Skoorin Produktsioon OÜ

ad

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis