Jäätisepidu 2024

Kuupäev

11.08.2024 - 11.08.2024

Korraldaja

info@yesevents.ee

Osta pilet

Eesti suurim jäätisepidu toob Tallinna Lauluväljakule sadu erinevad külmutatud magustoite!
 
11. augustil toimub Tallinna Lauluväljakul kogupere Jäätisepidu, kus saab terve päev proovida külluslikus koguses erinevaid jäätiseid ning vaadata tantsu- ja näiteetendusi. Jäätisepeol on esindatud ligi 15ne Eesti ja välismaise tootja valik, mis kõigub teada-tuntud maitsetest eksperimentaalsete uudistoodeteni.
 
Külastajaid lõbustavad palju laulu-, tantsu- ja isetegevusstuudiote esinejad. Jäätisepeole püstitatakse suur Sky Tivoli park, mis tuukase kohale Tšehhist.
 
Üle 15ne atraktsiooniga pargis on tegevust nii suurtele kui väikestele külastajatele. Festivali raames toimub raadio teel juhitavate autode paraad ja võistlus. Kõik külastajad saavad vaadata ja suhelda erinevate loomadega mini - loomaaias!
 
Terve päeva jooksul toimub suur lasteprogramm (võistlused, mängud, loosimised). Pealaval teid oodatakse Lottemaa etendus ning LOLALA kontsert.
 
Jäätisepeo raames toimub suurejooneline Seebikarbiautode võistlus,millest võib osa võtta igaüks. Juba praeguseks on enda soovist osaleda teada andnud üle 20ne meeskonna. Tänavusest võistlusest huvitatud peaksid kirjutama oma osalemisoovist: info@yesevents.ee
 
Avatud suur toidutänav, kus igaüks saab leida midagi enda maitsele.
 
Sissepääsu info:
Grupipilet 4-le (sisaldab sissepääsu üritusele 4-le + 2 tasuta kupongi batuudile) Tavapilet (sisaldab sissepääsu üritusele + 1 tasuta kupongi batuudile) Ainult pääse - (sisaldab ainult sissepääsu üritusele) Ürituse päeval kohapeal müügis kõik pileti kategooriad! Kupongid batuudile väljastatakse kohapeal ostetud piletite ettenäitamisel.
Piletid on eelmüügis Piletilevis (varsti müügil) ning kohapeal. Toetab: Balbiino
 
Info: info@yesevents.ee ja Facebooki ürituselt.

Kuupäev

11.08.2024 - 11.08.2024

Korraldaja

info@yesevents.ee

Osta pilet
ad

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis