Hurts

Kuupäev

25.07.2023

Korraldaja

L Tips Agency Estonia OÜ

Hurts esineb juulis Tallinna lauluväljaku Mere alal
 
Sel suvel, 25. juulil, annab armastatud Manchesteri duo Hurts kontserdi Tallinna lauluväljaku Mere alal. Kui esialgu pidi bänd andma Baltikumis vaid ühe kontserdi (26. juulil Siguldas), siis kõrge nõudluse tõttu - eriti just Eesti fännide poolt - lisati tuurigraafikusse ka Tallinna kontsert.
 
Elegantse briti duo Hurts kontserdil saab kuulda nii nende värskeimat loomingut bändi viiendalt albumilt “Faith” kui ka varasemaid hitte nagu “Wonderful Life”, “Better Than Love”, “Stay”, “Sunday”, “Blood”, “Tears & Gold”, “Illuminated”, “Miracle”, “Somebody To Die For”, “Blind”, “Surrender”, “Some Kind Of Heaven”, “Nothing Will Be Bigger Than Us”, “Wings”, “Rolling Stone”, “Wish”, “Beautiful Ones”, “Ready To Go”.
 
Albumi “Faith”materjal sündis keerulisel pandeemia ajal ning seetõttu lükkus ka esialgu 2021. aastaks planeeritud tuur edasi. Intervjuus muusikaajakirjale NME rääkis solist Theo Hutchcraft albumist nii: “Tahtsime minna tagasi oma esialgse olemuse juurde. Armusime uuesti sellisesse muusikasse, nagu alguses tegime. Meid on alati popmuusika tumedam pool paelunud. On kummaline aeg, et uut muusikat välja anda, kuid tunne on hea, sest meie muusikas on positiivne sõnum, mis räägib muutumisest ja muutuste aktsepteerimisest. Loodan, et inimesed leiavad selle sõnumi meie muusikast üles.” 
 
Hurts alustas tegevust 2009. aastal Manchesteris kui vokalist Theo Hutchcraft ja multi-instrumentalist Adam Anderson koostööd tegema hakkasid. Neile on omane elegantne riietumisstiil, suurepärased meloodiad pigem 80ndatest kui tänapäevast, pisut sünged, kuid intrigeerivad tekstid ja ei saa alahinnata ka muusikavideosid, mis võtavad tihti üllatavaid pöördeid.
 
Hurts pälvis kiirest tunnustust oma esimese albumiga “Happiness” (2010). Kuus singlit sellelt plaadilt jõudsid edetabelite tippu erinevates Euroopa riikides ning album sai kuldplaadi staatuse Suurbritannias ja Austrias ning plaatinaplaadi staatuse Saksamaal. Bändi staatust popmuusika maailmas kinnitasid ka järgmised plaadid “Exile” (2013), “Surrender” (2015) ja “Desire” (2017).
 
Piletid on müügil Piletilevis.
 
Vaata ja kuula:
Hurts (Energy Live Session 2020) - Voices, All I Have To Give, Wonderful Life https://www.youtube.com/watch?v=xWiUQL7CKrI
 
Liitu kontserdiga Facebookis: https://www.facebook.com/events/745013927002377
 
Lisainfo:
https://www.informationhurts.com

Kuupäev

25.07.2023

Korraldaja

L Tips Agency Estonia OÜ

ad

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis