Cryptofest: esmakordselt Eestis - Tallinna Lauluväljakul 3. juulil

Kuupäev

03.07.2021 - 03.07.2021

Korraldaja

Polarum Kaup OÜ

Kontakt

info@cryptofest.ee

Haddaway, Lena Katina t.A.T.u.-st, Virus!, Shanon, Erich Krieger, Shira ja Nika Marula on kinnitatud 3. juulil Tallinna Lauluväljakul toimuvale Cryptofestile. Esinejate nimekiri täieneb. 
 

Cryptofest toimub ühepäevase festivali formaadis, kus muusika kõrval saab nautida sööke-jooke ja festivalimelu. Festivali alal on samuti avatud Baltimaade suurim Tivoli. Esmakordselt Eesti kontserdiajaloos saab Cryptofestil maksevahendina kasutada ja kürptoraha Dagcoin, Bitcoin, Ethereum. Festival toimub kella 13-23ni.
 

Cryptofesti peaesineja Haddaway on retrostaaride kuldvara ja oodatud esineja üle Euroopa. Tema 1993. aasta hitt "What Is Love" on ajastu üks suuremaid tunnuslaule. Ka tema "I Miss You" ja "Rock My Heart" on väga tuntud 1990ndate lemmiklood. 
 

Kunagise šokeeriva duo t.A.T.u. punapäine liige Lena Katina on edukas ka oma soolokarjääris. Oma kunagisest duetipartnerist märksa harvemini Eestis esinenud Lena Katina andis 2019. aastal välja esimese venekeelse albumi "Mono", mis järgnes ingliskeelsele kauamängivale "This Is Who I Am". Kindlasti esitab laulja ka t.A.T.u.-aegsed suurhitid "All The Things She Said" ja "Not Gonna Get Us". 
 

1999. aastal kuulsaks saanud Virus! oli 2000ndatel aastatel slaavi riikides üks populaarsemaid bände nii kontsertlavadel kui tantsusaalides. Virus! on ka Eestis mitmeid kordi esinenud. 
 

Eesti poproki staar Shanon on alati oodatud ning head kontserdivaibi rahvasse viiv bänd. "Suvi kestab veel", "Varbad liivas", "Siia ma jään" jt Shanoni hitid juhatavad sisse suve lauluväljakul. 
 

Festivalilt ei puudu ka rahva armastatud laulja Erich Krieger oma igihaljaste hittidega. Värskete talentidena astuvad Cryptofestil üles 2020 Eesti Laulu finalist Shira ning saate "The Voice of Russia" poolfinalist Nika Marula, kes on osalenud ka Ukraina X-Factoris ning soojendanud vene uue laine popstaar Ziverti kontserte.

Samuti: Alterego Cover Band, Maki, Marina Tabri.

Kuupäev

03.07.2021 - 03.07.2021

Korraldaja

Polarum Kaup OÜ

Kontakt

info@cryptofest.ee

ad

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis