Apollo Autokino

Kuupäev

27.05.2020 - 04.06.2020

Osta pilet

Apollo Autokino kinokava vaata SIIT!

 

Apollo Autokino on kinofännide kauaoodatud unistus, mille teostus sai tõuke soovist olla filmisõpradele olemas ka tänases muutuvas maailmas. Vabas õhus autokino pakub võimalust nautida Tallinna Lauluväljakul LED ekraanilt kassahitte animatsioonidest trilleriteni, mille heli saab iga autokond läbi FM-sageduse oma autoraadiost reguleerida.

Apollo Autokino eesmärk on tuua kino inimestele kättesaadavaks nõuetele vastavalt turvaliselt, tagades kontaktivaba piletimüügi, mugava sularaha- ja kaardimaksevaba tootemüügi ning kohapealse kontrolli, et külastajad püsiksid terve seansi aja turvaliselt autos.

 


Indrek Kasesalu. 2020. Lauluväljak

Apollo Autokino tegevusperiood

Apollo Autokino on avatud 15.05, mille vältel näitame keskmiselt kahte filmi päevas.

Orienteeruvad filmiseansside algusajad: E-R kell 18.00 ja 22.00; L ja P kell 16.00, 18.00 ja 22.00

Koristamine toimub tunni aja jooksul peale viimase seansi lõppu.

Apollo Autokino pileteid ei ole võimalik soetada kinkepiletitega.

 

Korraldus ja turvanõuded

Apollo Autokino ajal töötab Tallinna Lauluväljakul igapäevaselt keskmiselt 20 töötajat, kes jaotuvad järgmiste positsioonide peale:

  • Piletikontroll
  • Toitlustus
  • Liikluse ja parkimise reguleerimine
  • Turvalisuse tagamine
  • Toidukulleri teenuse läbiviijad

 

Apollo Autokino pileteid müüme ühe auto kaupa ning neid saab soetada Apollo Kino kodulehelt www.apollokino.ee või mobiilirakendusest https://www.apollokino.ee/info/mobileapp. Ühes autos võib olla maksimaalselt kaks inimest või üks leibkond vastavalt auto mahutavusele.

Tallinna Lauluväljakule sisenedes kontrollitakse pileteid kontaktivabalt viipega läbi autoakna, mille järel suunatakse auto ettenähtud parkimiskohale. Apollo Autokino turvalisust aitab tagada Meeskond Security OÜ, kelle liiklust reguleerivaid märguandeid tuleb klientidel järgida.

Kinosnäki tellimiseks, saab iga külastaja esitada oma tellimuse läbi Bolt Food mobiilirakenduse, mis tuuakse välikino töötajate poolt turvaliselt tellija autoni. Kohapeale on paigutatud desinfitseerimisjaamad, mida töötajad klientide tellimuste tarnimise vahepeal regulaarselt kasutavad.

Tualettruumide kasutamiseks enne seanssi tuleb klientidel autoga suunduda Tallinna Lauluväljaku Oru sissepääsu juures asuva tualettruumidega varustatud „Drive-in WC“ alale. Seansi ajal on lubatud Drive-in WC siseneda ka ilma autota. 30 meeste ja 60 naiste tualetti võimaldavad kätepesu sooja vee ja seebiga. Lisaks on tualettruumide sissepääsu juurde paigutatud käte desinfitseerimiseks desojaamad. Tualettruume koristatakse enne igat uut seanssi.

Autokino külastajatel on rangelt keelatud autost väljumine (v.a tervislikel põhjustel või tualettruumide külastamisel), alkoholi tarbimine ja suitsetamine. Probleemide esinemisel tuleb meeskonnale märguande andmiseks sisse lülitada auto ohutuled. Külastajatel, kes tunnevad ennast haiglaselt või kes on puutunud kokku mõne haigussümptomitega inimesega, palutakse autokino mitte külastada.

 

Üritusel on tagatud tuleohutuse nõuete täitmine ja esmaabi osutamise võimekusega töötajad. Kõik Apollo Autokino töötajad kannavad sündmuskohal kaitsekindaid ja -maski ning kinnitavad igapäevaselt enne tööle asumist, et on terved. Halva enesetunde korral palume töötajatel tööle mitte tulla.

Apollo Autokino sisekorra eeskirjad on üleval Apollo Kino kodulehel ja ka kohapeal.

 

OSTA PILET SIIT

Kuupäev

27.05.2020 - 04.06.2020

Osta pilet
ad

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis