Üle Läänemere / Yli Itämeren

Kuupäev

26.11.2023 - 26.11.2023

Korraldaja

Kammernaiskoor Sireen, info@sireen.ee, https://sireen.ee/

Üle Läänemere saavad hilissügisesel pärastlõunal kokku kammernaiskoor Sireen Eestist ja meeskoor Valkia Soomest. Nad püüavad leida ühist keelt ja meelt muusikas. Kas see võib olla saatuslik kohtumine?
Sireeni esituses kõlab Soome heliloojate looming, Valkia kannab ette Eesti heliloojate muusikat. Sireeni juhatab lätlanna Laura Štoma, Valkiat eestlanna Ingrit Malleus.
 
Sireeni ja Valkia kontsertidel kõlavad Eesti ja Soome autorite teosed nii eesti, soome, rootsi kui ka hispaania keeles. Kuna Sireeni dirigent on lätlanna Laura Štoma, ei puudu kontserdilt ka meie lõunanaabrite muusika. Koorid esitavad oma naaberriigi parimaid teoseid ning ühendavad lisaks ka jõud suure segakoorina.
 
Kontsert “Üle Läänemere / Yli Itämeren” saab teoks tänu Eesti Kooriühingule ja Tallinna Lauluväljakule. Tallinna kontserdile on piletid müügil Fientas ja enne kontserdi algust kohapeal. Pilet 15 €, sooduspilet 10 € (õpilane, üliõpilane, pensionär, erivajadusega inimene ja tema saatja). Eelkooliealised lapsed tasuta.
 
Kontsert toimub Tallinna Lauluväljaku Klaassaalis (Narva mnt 95).
Sisenemine B uksest.
Uksed avatakse kell 13.30.
Kontsert algab kell 14.00.
 
Vajalik info saabujatele ja parkimisinfo: SIIN.
 
.Vaata lisainfot: https://fb.me/e/723MOLZFc.
 

Kuupäev

26.11.2023 - 26.11.2023

Korraldaja

Kammernaiskoor Sireen, info@sireen.ee, https://sireen.ee/

ad

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis