Plaanis messil või konverentsil osaleda? Aitame Sul vinge boksi püsti panna

Tuleviku töö keskmeks on ettevõtlus. Järgnevate aastakümnete jooksul automatiseeritakse suurem enamus seniseid töid pea kõikides valdkondades. Et selles uues reaalsuses ellu jääda, tuleb hakata (edukaks) ettevõtjaks. Selmet usaldada oma tulevik tööandja kätesse, loo oma tulevik ise. Ettevalmistusi selleks n-ö uueks ajastuks on soovitatav tegema hakata juba täna.

Väga oluline roll oma ettevõttega alustamisel on kliendi- ning ka partnersuhete loomisel ja hoidmisel. Kõige tulemuslikum viis seda teha on väisata erinevaid teemamesse ning põnevaid konverentse. See annab ideaalse pinnase võrgustiku loomiseks, millele toetudes Sinu ettevõte kasvama saab hakata. Nagu inglise keeles tabavalt öeldakse, siis be there or be square ehk: vaata, et sa (messil) platsis oled!

Kasvata oma kliendibaasi silmapaistva messiboksi abil


Pelgalt kohalolu eest pole aga mõtet end veel õlale patsutada. See on alles esimene samm. Külastajatele tuleb ka meelde jääda ning rahvas oma tootest või teenusest sumisema panna. Ja sellele aitab kaasa tervikliku kontseptsiooniga efektne tooteboks.

Meie lauluväljaku tiimil on aastatepikkune mitmetahuline teadmistepagas ning ulatuslik kogemus, et Sind sel teemal põhjalikult nõustada. Aitame Sul vinge messiboksi kontseptsiooni luua ning rendime selle teostuseks ka kõik vajalikud tarvikud. Soovi korral pakume ka transporti.

[gallery link="file" ids="13784,13787,13785"]

Mida me omalt poolt pakume?  • Toolid ja diivanid. Olenevalt boksi suurusest ning toote iseloomust võiks seal külastajate jaoks olla vähemalt üks mugav tool või väike diivan, kus oleks võimalik veidi pikemalt vestelda ja uudishimulikele oma toodet lähemalt tutvustada. Lisaks annab see boksile esteetilise lisanüansi ning tekitab mõnusa koduse emotsiooni.

  • Garderoobid. Kui efekti mõttes oleks tarvis tooted boksis välja riputada, nt rõivad.

  • Lava ja piirded. Erinevas suuruses ja mõõdus konstruktsioonid vastavalt ürituse/esitluse iseloomule. Kui plaanis on näiteks grandioossem tooteesitlus või mõni vahva auhinnamäng, mida on lavalt hea modereerida. Lavamooduleid saab kasutada ka lauana ‒ oleme neid mitmetele messidele rentinud, et rentnik saaks sinna peale vajalikke esemeid panna, näiteks raske mootori või toote prototüübi.

  • Konverentsi ja messi tehnika ning varustus. Tänu seinamoodulitele saab oma vajadustele ja soovidele vastava boksi luua, lisaks saab meilt rentida ka erinevaid ekraane ja tahvleid ettekannete või tooteesitluste jaoks. Koostöös oma partneritega pakume seinamoodulitele ka kleebiseid, et klient saaks kogu messiboksi ja letid oma firma värvides või muu sümboolikaga kujundada.

  • Heli- ja valgustehnika. Mikrofonid, helipuldid, erinevad valgustid jms. Ühesõnaga kõik, mida tarvis on.


Meie ulatuslikus tootevalikus on lisaks olemas ka muud vajalikud vidinad: kaablirennid, pikendusjuhtmed ja harkjalad info edastamiseks ning dekoratiivsed elemendid ruumide kaunistamiseks nagu peegelkera valgustiga, vaibad, potililled ja tiibklaver. Lase oma fantaasial lennata, meie aitame selle ellu viia!

Vaata kindlasti lisaks meie blogipostitust ürituste ja pidude korraldamise kohta ning võta küsimuste korral meiega julgelt ühendust!