Ettevõtte talvepäevad - ühenda meeskonna koolitamine meelelahutusega

Valdaval osal ettevõtetest ja asutustest on komme töötajatele iga-aastaseid suvepäevi korraldada. Sageli on tegemist hästi korraldatud üritustega, mis lisavad töötajatele omajagu motivatsiooni. Ent kas igal aastal peab asi täpselt samamoodi olema? Miks mitte mõnel aastal suvepäevad hoopis talvepäevadega asendada?

Või kui ettevõte ei soovi suvepäevadest loobuda, siis saab korraldada kaks sündmust aastas. Kui see muidu tunduks ehk vähem otstarbekana, siis saab talvise sündmuse ühendada pühadega - jõulupidu ja talvepäevad korraga!

Talvepäevad kui võimalus “team buildingu” läbiviimiseks


Kui suvepäevad on oma olemuselt üdini meelelahutuslik, siis talvepäevad võiksid olla seotud kasulikuga. Mis aga oleks ettevõtte jaoks parem kui ühendada üritus “team buildingu” ehk meeskonnamängude läbiviimisega. Näiteks korraldada ettevõtte töötajate ühiselt veedetud päeva esimeses pooles motivatsiooniga seotud koolitus ja pühendada teine pool päevast aktiivsele puhkusele.

Praegu, kus jõuludeni on veel 1 kuu aega, jõuab siiski kokku panna laheda ja kasuliku ürituse. Hea ürituse õnnestumisele aitab kindlasti kaasa paigasolev ajakava. Miks mitte lähtuda ajakava koostamisel alljärgnevast.

 

  • Hommik. Kas lisaks kogunemisele soovid ka hommikusööki pakkuda? Sellisel juhul tuleb mõelda varasema saabumise ja toitlustaja leidmise peale.

  • Ennelõuna. Töötoad ja koolitused sisustavad hõlpsasti paar-kolm ennelõunast tundi. Vii oma töötajatele läbi erinevaid töötube, mis aitavad meeskonna vaimu värskena hoida ja uut motivatsiooni leida. Minge uuele aastale vastu uute mõtete ja enesekindlama meeskonnaga!

  • Lõunasöök. See, mida ja millises vormis pakkuda, on täiesti maitse asi. Kuid väike jõuluhõng sobib detsembrikuistele üritustele ideaalselt.

  • Pärastlõuna. Söögile järgnev aeg võiks olla meelelahutusele pühendatud. Ühised mängud ja seda hea ilma korral kindlasti väljas - orienteerumine, kelgutamine jmt. Jällegi võimalus meeskonnavaimu arendada.

  • Õhtu. Kui on soovi, saab loomulikult päeva veelgi pikemaks muuta, pakkudes õhtusööki ja korraldades muusika. See, kas see talvepäevadel vajalik on, on igaühe enda otsustada, kuid taaskord on hea mõttega jõulupeoga sidumise korral.


Kus talvepäevad või jõulupidu korraldada?


Tallinna ettevõtetel on kindlasti mugav kui ei peaks linnast kaugele sõitma. Seda eriti poole päeva pikkuste ürituste korral. Sobillike ruume leidub Tallinnas mitmeid, kuid väga hea asukoha ja ruumide unikaalsuse poolest on ka Tallinna Lauluväljakult kindlasti kindla peale minek! Meilt leid suured välialad mitmesuguste ürituste korraldamiseks, valiku ruume tubaste tegevuste jaoks ning mis peamine - meie projektijuhid aitavad Sul leida ma soovidele parimad lahendused!

Sõltumata sellest, millises Eesti otsas sinu ettevõte või asutus asub, kutsume sind Lauluväljaku võimalustega tutvuma. Saada meile e-kiri aadressile info@lauluvaljak.ee või külasta meie kodulehte ja anna oma soovidest või küsimustest teada. Näeme talvel!