10 asja mille Sa tõenäoliselt firma jõulu- või uusaastapeo jaoks rentida unustasid

Kuigi me oleme kõik kohe-kohe lookas pidulaua äärde istumas ja firma jõulupeod on mitmetel meist juba peetud, siis tuleb neid peoõhtuid riburada veel ka jaanuaris. Pahatihti juhtub, et plaanid palju Sa plaanid, ikka unustad midagi ära. Ole aga mureta, sest Tallinna Lauluväljaku põhjatust laost saab seda unustatud eset kindlasti rentida! Renditarvikud on õnneks meie üks tugevamatest külgedest.


 

Kas Sa kõik vajalikud renditarvikud ikka võtsid?

 
 • VIP-postid ja köied. Postide ja köite abil saad Sa luua oma peole luksusliku sissepääsu, mida mööda kõndivad töötajad tunnevad end just nii erilistena nagu nad seda ka on. Igaüks meist väärib imetlust ja tähesära. Kasvõi üheks õhtuks aastas.

 

 • Vahvad dekoratsioonid. Jõulud on küll teemaks, kuid see ei tähenda, et ruum peaks vaid pühademeeleolus kaunistatud olema. Suurepäraselt sobivad peoruumi kaunistuseks ka ilusad orhideed ja kirsipuud. Oluline nüanss on ka VIP-postide ja köite juurde kuuluv punane vaipkate, sest iga Sinu külaline on ju VIP ehk eriti tähtis külaline.  

 

 • Banketitoolid. Kuna jõulu- ja uusaastapeod on üldjuhul piduliku õhustikuga, siis soovitame Sulle esimese hooga banketitoole. Samas on Lauluväljaku laos saadaval erineva välimuse ja iseloomuga toole ning diivaneid: tumbad, kott-toolid, nahast diivanid, klapptoolid, baaripukid ja järid. Vali vastavalt oma ettevõtte karakterile! Tutvu valikuga siin.

 

 • Kokteililauad ja nende alla käivad juhtmevabad valgustid. Kokteililaudadele saab üle tõmmata erivärvilise stretch-katte, mis varjab hästi laua all olevat väga praktilist juhtmevabat valgustit. Meie valikus on saadaval ka diivani- ja banketilauad ning kohvikulauad. Tutvu meie valikuga siin.   

 

 • Garderoobimoodulid ja ühekordsed garderoobinumbrid. Lisaks ratastel stangedele ja garderoobimoodulitele on Lauluväljakult võimalik rentida ka täispikkuses peeglit, riidepuid ning meigilauda. Viimane on hea just siis, kui Sa plaanid muuta piduliku sündmuse veelgi pidulikumaks. Kutsu kohale professionaalne meigikunstnik, kes kõikidele soovijatele enne pidu kohapeal uhke meigi teeb. Vaata ise järele!

 

 • Lava: poodiumid, lavatrepid ning -piirded. Kõned, auhinnad ning tunnustused on osa igast firma jõulupeost. Miks mitte teha seda otse lavalt nagu kord ja kohus näeb!   

 

 • Heli- ja valgustehnika. Peale pidulikku õhtusöömaaega soovivad paljud jalga keerutada ja selleks peaks olema korralik heli- ning ka valgustehnika. Ikka selleks, et külaliste mälestused oleksid võimalikult imelised.

 

 • Kaablirennid, mis peidavad juhtmed kenasti ära.   

 

 • Messiseinad. Messidel kasutatavat expo kardinat saad Sa ka oma firma jõulupeol nutikalt ära kasutada. Näiteks, luues seinaelementide ja kardinate abil eraldi ruumi, kus saab hoida kingitusi, teha pilte või vamistada end ette meelelahutuslikeks etteasteteks. Loodud ruumi saab kasutada ka eelpool mainitud meigitoana.

 

 • Lisavarustus: külmik, ruupor, kõnepult, prügikast jms. Tantsuplatsi kõrval võiks olla näiteks külmik, kus joogiks vesi, karastusjoogid või õlled-siidrid, et peomeeleolus tiim janu tekkimisel sealt mugavalt juua saaks võtta. Ruuporiga saab mänge ja auhinnavõitjaid välja hõigata ning kõnepuldist jõulusoove edastada.
   

 

NB! Erinevad renditarvikud teevad peo huvitavamaks, kuid miks mitte palgata peoõhtuks ka lapsehoidja (või isegi mitu, olenevalt firma suurusest), kes töötajate lastel soovi korral silma peal ning neid tegevuses hoiab? Kui pidu toimub väljaspool Tallinnat või muud asulat või linna, siis tasuks mõelda ka sellele, kuidas kõik töötajad turvaliselt koju saavad. Selleks võiks rentida näiteks ühise transpordi.

 

Loe lisaks meie varasemat postitust jõulupeo korraldamise kohta, kus anname ka mõned vahvad ideed, millisel teemal võiks pidu olla!

 

Kui Sul ununes midagi olulist või soovid Sa oma peo veelgi vägevamaks muuta, siis võta meiega ühendust!