The Weeknd. After Hours Til Dawn. 2023

Kuupäev

12.08.2023 - 12.08.2023

Korraldaja koduleht

www.livenation.ee; info@livenation.ee

The Weeknd astub esmakordselt Eestis üles 12. augustil. Erikülalistena liituvad Kaytranada ja Mike Dean. Turnee algas 10. juunil Suurbritannias, Manchesteris ning jõuab läbi erinevate Euroopa suurlinnade Tallinnasse 12. augustis. Tuuri Põhja-Ameerika osa oli fantastiliselt edukas – purustati publikurekordeid ning praeguseks on kogutud üle 130 miljoni dollari, millest suur osa läheb heategevuseks..
 
Turnee algab 10. juunil Suurbritannias, Manchesteris ning jõuab läbi erinevate Euroopa suurlinnade Tallinnasse 12. augustil 2023. Tuuri Põhja-Ameerika osa oli fantastiliselt edukas – purustati publikurekordeid ning praeguseks on kogutud üle 130 miljoni dollari, millest suur osa läheb heategevuseks.
 
The Weekndi lavanime taga on 32-aastane Kanada muusik Abel Tesfaye, kelle edu järgnes, kui Drake’i mänedžer Oliver El-Khatib muusikut promoda aitas ning sealt suurematele koostöödele juhatas.
 
The Weekend võitis oma esimese Grammy filmi „Beauty Behind the Madness“ helireaga just sel ajal, kui sai filmi „Fifty Shades of Grey“ jaoks kirjutatud loo „Earned It“ (2015) Oscari-nominatsiooni. „Ma arvan, et tähed kindlasti soosisid mind sel hetkel,“ ütles ta ajakirjandusele. „Kuigi me tegime selle nimel palju rasket tööd, tunnen lihtsalt, et olin õigel ajal õiges kohas.“
 
Filmimuusika edule järgnes edetabelite vallutamine looga „Can’t Feel My Face“ (2015). Ka järgnev album „Starboy“ (2016) tõi edetabelitesse hitisaju ning The Weeknd on praeguseks võlunud fänne oma veatu falseti, hingekriipivate laulusõnade ning hüpnotiseerivate biitidega. „Save Your Tears“ (koos Ariana Grandega), „Blinding Lights“, „Wicked Games“, „Out of Time“ on vaid mõned neist lugudest, mis on The Weekndist teinud ühe enim auhindadele nomineeritud artisti – sel aastal sai ta lausa 17 nominatsiooni Billboard Music Awardsil.
 
The Weeknd on alati ihanud staariks saada, kuid ei oleks ise kunagi uskunud, et see läheb just nii. „Ma arvasin, et minust saab punkar – kasvatan juuksed välja, näos akne, superkõhn,“ rääkis ta. „Ma vaatasin artiste nagu Iggy Pop ja Ramones. Aga sa arened ning mõistad oma potentsiaali. Ja siis on see nagu: „F*ck, jah, teeme ära!““
 
Tuuriga „After Hours Til Dawn“ tähistatakse The Weekndi 2020. aasta albumit „After Hours“. Selle hittsingel  „Blinding Lights“ nimetati kõigi aegade uueks Billboardi Hot 100 lauluks nr 1,mis edestas Chubby Checkeri 1960. aasta hitti „The Twist“. 2022. aasta album „Dawn FM“ on samuti kriitikutelt kiidusõnu saanud. Euroopas astuvad The Weekndiga üles Kaytranada ja Mike Dean.
 
Abel Tesfaye on ka ÜRO Maailma Toiduprogrammi hea tahte suursaadik, mis tähendab, et turnee piletimüügist läheb mingi osa XO Humanitaarfondi, et leevendada ülemaailmset näljakriisi. Lisaks teevad annetusi turnee partnerid. „After Hours Til Dawn“ peasponsor on ülemaailmne plokiahelasüsteem Binance. Iga pilet sisaldab Binance'i suveniirina NFT- d. Täpsemat infot saab kirjutades info@livenation.ee, kuidas Binance’ilt oma NFT kätte saada. NFT saamiseks peate registreerima Binance'is konto ja taotlema NFT-d.
 

Ajakava:

  • 14:00 Mere ala avatud
  • 16:00 Väravad
  • 19:15 Mike Dean
  • 20:00 Kaytranada 
  • 21:30 The Weeknd
  • 23.30 orienteeruv lõpp

Kuupäev

12.08.2023 - 12.08.2023

Korraldaja koduleht

www.livenation.ee; info@livenation.ee

ad

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis