Konverentsid ja koosolekud

Otsid sobivat kohta, et korraldada konverents, seminar, koosolek, esitlus, töötuba või muu üritus? Kutsume sind Tallinna Lauluväljakule. Lauluväljaku konverentsikeskuse eeliseks on hea asukoht, palju erinevaid ruume, võimalus tellida toitlustust ning rentida kohapealt kogu vajalik tehnika konverentsi või koosoleku läbiviimiseks. Meie projektijuhid aitavad üritust organiseerida ja sinu konverentsi, seminari või koosoleku jaoks sobivaima lahenduse leida.

Vajalik tehnika konverentsi või koosoleku läbiviimiseks

Lauluväljakult saad rentida mööblit ja heli-, valgus-, video- ning esitlustehnikat. Nii on sul vajalikud vahendid esinemisteks, ettekannete tegemiseks, videote ja piltide näitamiseks. Kaasaegne tehnika loob hea eelduse, et konverentsid ja koosolekud mööduksid edukalt.

Mugav asukoht Tallinna kesklinna lähedal

Tallinna Lauluväljak on kesklinnast vaid 7-minutilise autosõidu kaugusel. Olemas on tasuta parkimisvõimalus ja kesklinnaga hea ühistranspordiühendus. Osalejatel on üritusele lihtne tulla ja sealt lahkuda.

10 erinevat ruumi kolmel korrusel

Lauluväljaku moodne kolmekorruseline konverentsikeskus koosneb 10 ruumist. Ruumid on valgusküllased, multifunktsionaalsed ja neid saab kujundada vastavalt sinu soovidele. Mööbli saab paigutada nii teatri- kui klassistiilis ja ka koosolekute ning töötubade jaoks sobivalt. Konverentsikeskusel on kaks sissepääsu ja palju vaheuksi, mis võimaldavad luua eraldatud ja privaatseid osasid.

 

 

Konverentsikeskuse esimene korrus

  • Väiksemad konverentsiruumid mahutavad 10-50 külalist ja sobivad suurepäraselt näiteks koosolekute, väiksemate seminaride või töötubade korraldamiseks. Ruume saab vastavalt vajadusele ka omavahel ühendada pikaks tunneliks.
  • Seminaritunneleid eraldab 750-ruutmeetrine Sammassaal, mis mahutab kuni 800 inimest ja on hea toimumiskoht konverentsideks, messideks, seminarideks ja ka erinevateks pidudeks.
  • Gafe Gustav on omapärase ja hubase sisustusega ning sobib kuni 90 inimest mahutades nii koolituste, seminaride kui ka koosolekute korraldamiseks.

Konverentsikeskuse teine ja kolmas korrus

  • Teisel ja kolmandal korrusel asub läbi kahe korruse konverentsikeskuse kõige esinduslikum ruum – kauni merevaatega Klaassaal. Klaassaal on avar ja valgusküllane ning sobib suuremate konverentside ja seminaride korraldamiseks.
  • Kolmas korrus on hea koht toitlustuse organiseerimiseks. Poolkorrusel on võimalik lõõgastuda ja keha kinnitada, samal ajal allkorrusel toimuvast ülevaadet omades. Samuti sobib poolkorrus väiksemate töötubade läbiviimiseks.

Plaanid ja näidised

Konverentside, seminaride ja koosolekute maksumus

Sündmuse korraldamise hind sõltub väga mitmest asjaolust. Kuna Sinu üritus on eriline ja soovime Sulle pakkuda sobivaimat lahendust, siis ootame Su soove enne lõpliku hinna saatmist.

Cafe Gustavi rendi maksumus on 305€+km kella 19.00-02.00 ( hinnas sisaldub 17.30-19.00 ettevalmistuse ning 02.00-03.30 asjade kokkukorjamise aeg). Iga lisandunud tund maksab 74€+km

Teiste ruumide – Sammassaal, Klaassaal, Seminaritunnelid Laulupidu ja Staar hinnad on kokkuleppel.

Saada oma soovid

 

Konverentsikeskus

Kommenteerimine on suletud