Vajalik info Õllesummer Festivali külalisele

18951432_1352847908085493_2764420281903771160_n (1)

KASULIK INFO


FESTIVAL ON AVATUD KOLMAPÄEVAST LAUPÄEVANI KELL 17.00–01.00

PILETID

Oru ja Mere värava kassades kell 17.00–00.30.

Piletiinfot vaata www.ollesummer.ee

Kohapeal ostetud festivali ühe päeva pilet kehtib ainult ostmise päeval. Ühe päeva pileti omanikul on võimalik osta käepael väravate juures ja laulukaare hoone esimesel korrusel asuvast infopunktist (5 eurot), millega saab vajadusel väljakule taassiseneda.

Õllesummer Festivali nelja päeva pileti ehk festivalipassi hind tõuseb 5. juulil. Kuni 23:59 4. juulil on festivalipassi hind 45 eurot. Alates 00:00 5. Juuli on festivalipassi hind 50 eurot.

DOKUMENT KAASA!

Festivalile tulles võta kindlasti kaasa isikut tõendav dokument. Müüjatel on kohustus alkohoolsete jookide ostjalt küsida pildiga isikut tõendavat dokumenti, veendumaks, et ostja ei ole alaealine. Isikut tõendava dokumendina kehtivad ID-kaart, pass ja juhiluba.

MAKSMINE FESTIVALIL

Varu igaks juhuks sularaha sest kõikide kauplejate juures ei saa kaardiga maksta. Lisaks toimib Paytailori mobiilse rahakoti äpp, millega saad tasuda Õllesummeri väravas, mitmete kaupmeeste juures, parkimise eest Mäe väravas, Tuletorni külastuse eest ning WC-s, kus muidu on võimalik vaid sularahas tasuda. Lae tasuta äpp alla App Store’st või Google Play’st.

PARKIMINE

Lisaks tavapärastele parkimiskohtadele Lauluväljaku ümbruses saavad külastajad parkida ka Mäe tasulises parklas ja Mere tasulises parklas. Parkimistasu Mäe parklas on 3 eurot päev. Tasumine sularahas või Paytailor appiga. Parkimistasu Mere parklas on 10 eurot päev. Tasuda saab Barking appiga.

ÕLLESUMMERI ERIBUSSID

Eribussid väljuvad Oru väravast kolmapäevast laupäevani Viru hotelli juurde ning Mustamäele ja Õismäele kell 1.00. Pileteid hinnaga 3 eurot saab osta 15 minutit enne bussi väljumist busside juurest.

TRANSPORT

Festivali ametlik sõidupartner on UBER. Tee oma esimene sõit Uberiga 10€ ulatuses TASUTA! Selleks lae alla rakendus Uber.com/app, registreeri ja sisesta promokood OLLESUMMER, kood kehtib esimesele sõidule Tallinnas kuni 30.08.2017.

Telli oma Uber lauluväljaku Oru või Mere väravasse ja oota oma autot Uberi logoga tähistatud peatuses. Seeläbi leiad oma autojuhi kiirelt üles!

VIHMAVARJUD

Vihmavarjuga festivali territooriumile ei pääse ning kaasavõetud vihmavarjude jaoks hoiuruumi pole. Palun kasuta kilekeepi!

JALGRATTAD

Rattaga saab festivali territooriumile siseneda. Sisenedes annab turvamees tasuta rattapileti. Ratta peab külastaja ise enda lukuga kinnitama välise piirdeaia külge ja hiljem rattaga väljudes tuleb see sama pilet esitada turvamehele.


Festivali kava leiad SIIT

Festival toimub 5.-8. juulini Tallinna Lauluväljakul. Eelmüügist ostes on

Õllesummer Festivali päevapilet 20€Kuni 4. Juuli 23:59 maksab pass 45 eurot, festivalipäevast alates (00:00 5. juuli) on hind 50 eurot. Festivali piletid ja passid on müügil siin.