RAMMSTEINi Tallinna kontserdi külastaja meelespea

Tallinna Lauluväljak avab väravad pühapäeval, 11. juunil kell 16:00. Publikule on avatud Mere, Oru ja Mäe väravad. Tule varakult, väravatest sissepääs võib võtta aega!

Rammstein alaplaan

Lae alla Rammsteini alaplaan

Kontsert on välja müüdud! Kohapeal pileteid EI MÜÜDA.

Kõik kontserdile müüdud piletid (sh. ka turvapaberil väljastatud piletid) on varustatud unikaalse triipkoodiga. Kõik piletid on ainulaadsed ja kordumatud ning skaneeritakse sisenemisel Lauluväljaku väravates, s.h. ka paberpiletid!AINULT skaneerimine tagab piletiomanikule sisenemisõiguse. Peale triipkoodi esmakordset lugemist ja kasutamist muutub see automaatselt kehtetuks. Sisse pääseb ainult esimene isik, kes esitab kehtiva triipkoodi. Piletit kopeerides või uuesti sama piletit esitades ei pääse enam sisse. Sama reegel kehtib ka paberpiletitele – näiteks kui keegi laseb heal sõbral oma e-pileti või ka paberpileti triipkoodi kopeerida ja püüab samas ka oma piletiga sisse saada, siis sisse saab ainult esimesena koodi esitanu. Korraldaja ei ole kohustatud välja selgitama sama triipkoodi korduva kasutamise asjaolusid.  Hoia oma piletit sama turvaliselt nagu raha või muid väärisesemeid. Kõikide piletitega seotud küsimuste ja vaidluste korral aitavad teid kohapeal piletimüügifirma Piletilevi esindajad.

PALUME MEELES PIDADA, ET PILETITE VÕLTSIMINE VÕI TEADLIK KOPEERIMINE NING NENDE KASUTAMINE ILLEGAALSELT KONTSERDIALALE SISENEMISEKS ON EESTI VABARIIGI SEADUSTE KOHASELT KARISTATAV KURITEGU!

Esimene soojendaja  alustab orienteeruvalt 19:00. Ürituse orienteeruv lõpp on 23:59.

AJAKAVA:
16:00  väravad
19:00  Winny Puhh (est)
20:00  Mustasch (swe)
21:30  RAMMSTEIN (ger)
23:59  ürituse lõpp

Lava ette tuleb piiratud mahtuvusega ala, kuhu pääseb kolm tuhat fänntsooni pileti omanikku.

Kontserdile sisenemisel nõustub kontserdikülastaja tema filmimise ja pildistamisega ning kinnitab, et materjali võib kasutada kontserdikülastajale tasu maksmata kommertslikel eesmärkidel nii otseülekandes kui ka hilisemates erinevates videoformaatides (dokumentaalfilm, teleprogramm, DVD jms).

VÕTA KAASA:

– sularaha!
kogu kaubandus (söök, jook, bändide nänn jms) toimub kontserdil peamiselt sularaha eest Lauluväljakul on vaid üks sularaha automaat!

– vihmakeep

– hea tuju ja rahulik meel

– NB! Vaatamata sellele, et Eesti kuulub Schengeni ruumi, võib piirivalve kontrollida reisidokumente – seega peab välismaalt kontserdile tulijatel olema kaasas kehtiv isikut tõendav dokument (ID-kaart või pass)!

Mobiiltelefonid: palun arvesta, et võrgud võivad olla ülekoormatud ja võib esineda  mobiilside häireid. Lepi sõprade ja perega ette kokku kohtumispaik.

Kuuma ilma puhul kata pea ja tarbi piisavalt vedelikke, vältimaks päikesepistet, dehüdratsiooni, kuumarabandust.

Korraldaja ei soovita valju heli ja rahvamasside tõttu kaasa võtta sülelapsi, samuti on lapsevankrid tülikad ja ohtlikud rahva sees. Kindlasti pange oma lapsele taskusse või kirjutage talle randme peale enda nimi ja telefoninumber. Alla 16 aastastel lastel peab peale kella 24:00 kaasas olema täiskasvanud saatja.

LIIKLUS JA PARKIMINE


Jäta auto koju, tule ühistranspordiga või jala!

Peatumine ja parkimine on Narva maanteel lõigul Pirita tee – Smuuli tee keelatud. v.a. märkidega tähistatud lõikudel ERILUBADEGA autode. Sõidukiirus on kogu ümbruskonnas piiratud. Peatumine ja parkimine on keelatud ka Valgel tänaval ning osaliselt Smuuli teel Narva mnt ja Liikuri tn vahelisel lõigul.

Parkimisvõimalused on Pirita tee ääres suunaga Pirita poole vastavalt märgistusele ning piiratud ulatuses ka Smuuli teel ning Narva maanteel alates Smuuli tänavast suunaga Lasnamäe poole.

Ärge jätke autosse nähtavale kohale väärtuslikke esemeid. Kasutage ärandamisvastast lisalukustust

VALESTI PARGITUD SÕIDUKID TEISALDATAKSE

PALUME TUNGIVALT JÄLGIDA LIIKLUSKORRALDUSVAHENDEID NING LIIKLUSE REGULEERIJATE MÄRGUANDEID!

Jalgrattaparkla  • asub Mere väravate juures

  • Parkla on tasuta ja üldvalvega, kuid soovitame siiski omanikel rattad lukustada


Liikumispuudega külastajad  • Ratastoolis inimestele on spetsiaalne ala kontserdi jälgimiseks Tuletorni poolsel invatribüünil

  • Ratastoolis inimesed saavad sisse Mere väravast

  • Mere väravate esises parklas on kohad invasõidukitele


SINU TURVALISUS  • Kontserdile ei pääse isikud kellel on kaasas:


– vihmavarje – piiravad publiku vaatevälja

– foto-, audio- ja videosalvestustehnikat (va. mobiiltelefonid ja seebikarbid)

– oma sööki ja jooki

– mis iganes tuli- ja külmrelvi, pürotehnikat, vilkuvaid laserpulki, ohtlikke aineid ja esemeid

– alkoholi ja narkootikume

– loomi

– liigset pagasit ja esemeid ära võta kaasa suuri kotte või ebavajalikke esemeid, mis aeglustavad isiku ja asjade läbivaatust väravas. Sissepääsude juures on ka tasuline pakihoid.

– jalgrattaid, rulluiske ja rulasid, motokiivreid, matka- ja klapptoole, taburette

– kontserdile ei pääse tugevas joobes, agressiivselt käituvad või teisi häirivad isikud

Säilita RAHU!

Nii mastaapsel üritusel läheb aega iga asjaga – näiteks piletikontrollis ja isiku asjade läbivaatuses, söögi- ja joogipoolist ostes jne.

Käitu teistega nii, nagu tahad, et Sinuga käitutakse. Ära unusta, et turvatöötajad teevad oma tööd, mitte ei kiusa Sind. Palun järgi nende nõudeid täpselt.

Tutvu aegsasti kontserdi infomaterjalidega ja platsi plaaniga.

Varu AEGA!

Tule varakult ja arvesta ajavaruga, et saaksid endale kontserdil parima koha. Arvesta, et aega kulub ka peale kontserti Lauluväljakult lahkudes.

  • Kontserdil on kohal kiirabi, päästeteenistus ja politsei ning esmaabipunktid.  • Leiubüroo asub Oru värava juures ja on avatud 11. juunil kontserdi lõpuni. Seejärel antakse leitud dokumendid ja väärisesemed üle politseile.


KONTSERDIKORRALDAJA LIVE NATION BALTICS SOOVIB SULLE MEELDIVAID ELAMUSI!