21.05.2016

SEB Maijooks

21.mail algab Tallinna Lauluväljakult SEB Maijooks.

Mere allee

SEB Maijooks on suurim naistele suunatud rahva- ja tervisespordisündmus Eestis ja terves Ida-Euroopa regioonis. Seitsme kilomeetri pikkusele rajale on oodatud jooksjad, käijad ja kepikõndijad. Maijooksule on osalejad oodatud kogu perega, sest tegevusi jagub nii lastele kui ka meestele.

Võistluskeskuses Tallinna Lauluväljakul on avatud tervisemess, kus saab tutvuda Maijooksu arvukate partnerite väljapanekutega, saada asjatundlikku nõu oma ala spetsialistidelt või osta erinevaid tervise- ja sporditooteid.

Sportliku programmi juhatavad sisse lõbusad Draakoni lastejooksud, kuhu registreerimine on kõigile lastelele tasuta. Maijooks pakub põnevust ka meestele – avatud on Tallink Meestehoid, kus jagub tegemisi terveks päevaks. Võimalus on kaasa lüüa mitmetes mehelikes tegevustes ja sportlikes mõõduvõtmistes või niisama meeldivalt aega veeta. Meeste peamine ülesanne sel päeval on aga naistele kaasa elada!

Mõnusa sportliku päeva lõpetab kevadkontsert, kus sel aastal astub ülesse Eesti Laul 2016 võitja ja Eestit Eurovisioonil esindav Jüri Pootsmann!

MJ_2016_PLATSISKEEM

STARDIMATERJALID
SEB Maijooksu stardimaterjalid on võimalik välja võtta alates kolmapäevast, 18. maist kuni reedeni võistluse infopunktist, mis asub Tallinna Lauluväljaku sammassaalis. Sissepääs lauluväljaku merepoolsest küljest. Infopunkt on avatud kolmapäevast reedeni kell 10.00-19.00.
Kui vähegi võimalik, tule ja võta stardimaterjalid võimalikult varakult välja! Laupäeval toimub stardimaterjalide väljastamine alates kella 10.00st kuni startideni sekretariaadi telgis.
NB! Stardimaterjalid on reastatud numbrilises järjestuses, seega pead teadma OMA STARDINUMBRIT

Osalejal on võimalik välja võtta ka sõbranna/tuttava materjalid eeldusel, et sõbranna/tuttav on sellest teadlik. Väljavõtja annab selle kohta allkirja infopunktis. Kui soovid kellegi teise materjale välja võtta, siis pead sa teadma: osaleja stardinumbrit, nime, sünniaastat ja distantsi, millel ta osaleb.

Stardimaterjalide hulgast leiad stardinumbri (ajavõtuga distantsidel koos kiibiga), haaknõelad, Nike, Sportlandi ja Selveri sooduspakkumise ja Tallinki kinkekaardi.

Lisainfot asub siin!

Kommenteerimine on suletud