Tallinna kobarmess 2022

Дата

06.05.2022 - 08.05.2022

Korraldaja

MTÜ Tallinna kobarmess, kobarmess@eestimessid.ee, www.kobarmess.ee

Tallinna kobarmessi eesmärgiks on suurendada oluliselt messikülastajate arvu korraldades samas toimumispaigas korraga teineteist täiendavaid teemamesse.
 

Tallinna kobarmessi eesmärgiks on liita sobilikud teemamessid üheks suureks messisündmuseks. Kobarmessi eksponendid saavad korraga rohkem potentsiaalseid kliente ja messi külastaja saab ühe külastusega osa mitmest erinevast teemamessist ja pakutavast meelelahutusest.
 

Tallinna Lauluväljaku rohkem kui 100 000 m2 suurusel messialal toimuvad samaaegselt nii sise- kui välipindadel Eesti Toidumess - Sööma!Eesti Automess - Sõidame!Eesti Tervisemess - Liikuma!Eesti Aiandusmess - Aeda! ja Eesti Peomess - Peole! Messi kolmandal toimumispäeval ehk emadepäeval korraldavad Eesti Kontserdid koostöös Tallinna Lauluväljakuga suure emadepäeva kontserdi “Kallile emale!".
 

Kokku osaleb suurel Tallinna kobarmessil sadu eksponente ja kolmel päeval kümneid tuhandeid külastajaid. Sissepääs on kõigile tasuta! Tallinna kobarmess on sisuka suursündmusena huviväärsus nii meile kui ka väliskülalistele.
 

Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul!
 

Sündmuse kodulehed: 
www.kobarmess.ee
www.toidumess.ee
www.automess.ee
www.tervisemess.ee
www.aeda.ee
www.peomess.ee
www.emale.ee
 
 

Дата

06.05.2022 - 08.05.2022

Korraldaja

MTÜ Tallinna kobarmess, kobarmess@eestimessid.ee, www.kobarmess.ee

ad

Наблюдайте за Таллиннским певческим полем в Интернете