Pulmad

Soovid korraldada maagilise ja meeldejääva pulmapeo? Tallinna Lauluväljak ja seda ümbritsev park on imeline paik pulmade pidamiseks. Intiimsematest pidudest Cafe Gustavis kuni suurejooneliste pulmadeni terves majas ja välialadel. Tallinna Lauluväljaku eelisteks on nii välialade kui ka siseruumide multifunktsionaalsus, lähedus kesklinnale, tasuta parkimisvõimalus, kaunis vaade merele ning pikk kultuuri- ja rahvasündmuste korraldamise ajalugu.

Sobiv paik nii abielutseremooniaks kui pulmapeoks

Lauluväljaku suurejooneline merevaatega park ning uhked ruumid pakuvad erinevaid võimalusi nii tseremoonia läbiviimiseks kui ka järelpeo korraldamiseks, samuti pulmaeelseteks tegevusteks. Näiteks saad Tuletorni tipust neiupõlvenime ära saata või kohvikus temaatilise tüdrukute- või poissmeesteõhtu korraldada.

Kohandame ruumid vastavalt sinu soovidele

Lauluväljaku peosaalid on multifunktsionaalsed ja valgusküllased ning neid saab kujundada erinevas stiilis. Saad meilt rentida kogu vajaliku mööbli, heli- ja valgustehnika ning soovi korral organiseerime ka ruumikujunduse.

Sobivad ruumid pulmapeo pidamiseks

  • Klaassaal – Lauluväljaku esindussaal suurejooneliste pulmapidude korraldamiseks mahutab laudadega istuma kuni 350 inimest
  • Rõdu – avatud planeeringuga poolkorrus imeliste vaadetega mahutab peolisi kuni 80
  • Cafe Gustav – õdus ja romantiline lounge väiksema pulmapeo jaoks mahutab 40-50 peolist

Kõik ühest kohast

Pulmade korraldamisel on abiks meie kogenud projektijuhid Paula, Heli ja Angela. Lisaks mööbli- ja tehnikarendile saame tellida esinejad, organiseerida toitlustuse ning olla abiks ka meelelahutusprogrammi kokkupanekul. Tänu laiale kogemustepagasile võid olla kindel, et iga detail on läbimõeldud ja pulmapidu sujub tõrgeteta.

Looduskaunid paigad pulmafotode tegemiseks

Lauluväljakul on palju erinevaid võimalusi kaunite pulmapiltide tegemiseks. Kasutada saad nii Mere alleed, Tuletorni, parki kui ka Laululava astmeid. Viimane on ideaalne asukoht, et kõik peolised korraga fotole jäädvustada.

Pulmad privaatses ja mugavas asukohas

Lauluväljaku suur park ja peoruumid on hästi eraldatud, nii saad pidada privaatset merevaatega pulmapidu Tallinnas kas või hommikuni. Suurepärane asukoht loob ka erinevad võimalused pruutpaari pidulikuks sisenemiseks ja lahkumiseks. Näiteks on võimalik saabuda nii Laululava trepiastmetepoolsest mäest alla sõites või mööda kaunistatud Mere alleed.

Kui korraldad pulmad Tallinna Lauluväljakul, võid olla kindel, et peolised teavad, kuhu tulla. Lauluväljak on kesklinnast vaid 7-minutilise autosõidu kaugusel ning olemas on tasuta parkimisvõimalus. Samuti on kesklinnaga hea ühistranspordiühendus. Pulmakülalistel on lihtne saabuda ja peo lõppedes lahkuda.

Maksumus

Pulmade korraldamise hind sõltub väga mitmest asjaolust. Kuna Sinu sündmus on eriline ja soovime Sulle pakkuda sobivaimat lahendust, siis ootame Su soove enne lõpliku hinna saatmist.

Cafe Gustavi rendi maksumus on 305€+km kella 19.00-02.00 ( hinnas sisaldub 17.30-19.00 ettevalmistuse ning 02.00-03.30 asjade kokkukorjamise aeg). Iga lisandunud tund maksab 74€+km

Teiste ruumide – Sammassaal, Klaassaal, Seminaritunnelid Laulupidu ja Staar hinnad on kokkuleppel.

Saada oma soovid

Pulmaliste tagasiside:

„Kuna meil oli terve aasta pulma ettevalmistamiseks, olime vaadanud palju erinevaid kohti. Tahtsime sellist kohta, kus oleks kõige ilusam vaade. Mugav oli ka see, et ei olnud vaja seletada külalistele, et kus kohas pidu toimub ja kuidas sinna sõita.
Meie pulm oli nagu muinasjutt. Kõik oli nii tore, rahulik, lõbus ja meeldiv. Seda päeva ei unusta me kunagi. Suured tänud projektijuht Paulale, kes aitas meil korraldada selle uskumatu peo.”

Alla J.

„Te tekitasite meis sellise tunde, et me oleme Teie ainukesed kliendid ja et kogu oma aja pühendate ainult meile. See on ju kõige tähtsam, et kliendil oleks tunne, et ta on eriline.
Mul pole sõnu, millega saaks seda imeilusat saali kirjeldada.”

Marija ja Jevgeni M.

Kommenteerimine on suletud