Kontserdid

Tallinna Lauluväljaku siseruumides toimub aastas kümneid nii klassikalise kui ka levimuusika kontserte. Lauluväljaku Klaassaal kauni merevaatega on armastatud kontsertpaik klassikalise muusika esitajatele omapärase akustika tõttu. Kontsertide korraldamist lihtsustab aastatepikkune ürituste organiseerimise kogemus, sobivad ruumid, vajalik tehnika ja soodne asukoht. Põhjuseid, miks korraldada kontserdid just Tallinna Lauluväljakul, on mitmeid.

Multifunktsionaalne Klaassaal pakub paindlikke lahendusi

Teisel korrusel asuv Lauluväljaku esindussaal on valgusküllane, avar ja imelise vaatega pargile ning merele. Eriline akustika teeb sellest ruumist ideaalse paiga kontsertide korraldamiseks. Lauluväljaku projektijuhi Heli sõnul kõlab klaassaalis eriti hästi naturaalne muusika – koorid ja naturaalpillid. Püstijala mahutab saal kuni 1000 külastajat, kontserdivormis 740 ja pikkade laudade taga kuni 500 inimest. Istekohtade asetus ja ruumi kaunistamine on paindlik ning soovi korral saad kasutada lisaks kolmandal korrusel asuvat rõdu (näiteks kohviku loomiseks).

Vajalik tehnika ja soodne asukoht

Lauluväljak on palju pingutanud selle nimel, et saada väga heaks kontserdipaigaks. Saame vahendada korralikku heli- ja valgustehnikat, kaasa toodud asjade vedamist lihtsustavad lift ja tõstuk. Luksuseks on ka parkimine – autoga saad sõita otse Lauluväljaku maja juurde ning parkimine on tasuta. Lauluväljak asub Tallinna kesklinnast vaid 7-minutilise autosõidu kaugusel.

Lai koostööpartnerite võrgustik ja kogenud meeskond

Ruumide ja võimaluste rohkus teeb lihtsaks ka kontserdi eel- või järelpeo korraldamise. Soovi korral saame organiseerida toitlustuse ning teha ka kohapealse piletimüügi. Üheks suurimaks eeliseks ongi see, et Lauluväljakul kontserti korraldades ei saa sa ainult sobivaid ruume ning tehnikat, vaid ka kogenud projektijuhi meeskonnaga, kes saavad ürituse organiseerimisel igati abiks olla.

Kontserdid saavad tasuta lisareklaami

Paljud Tallinna Lauluväljakul üritusi korraldanud inimesed on plussina välja toonud võimaluse Tallinna Lauluväljaku kodulehel ja teistes kanalites sündmusi reklaamida. Meie jaoks on see loomulik – soovime ju, et võimalikult palju osalejaid kontsertidest osa saaksid.

Kontserdid Tallinna Lauluväljakul

Tallinna Lauluväljakul on kontserte korraldanud näiteks:

  • Estonia Selts
  • Estonia Poistekoor
  • Eesti Rahvusringhääling
  • Tallinna Muusikakeskkool
  • Neidudekoor Leelo
  • KULLO Huvikeskus
  • G.Otsa Muusikakool
  • Tallinna Muusikakool
  • Kitarrifestival Noored Talendid

Vaata näidispaketti   |   Lae alla Lauluväljaku ruumiplaanid

Maksumus

Kõik meie juures korraldatud kontserdid on erinevad ning organiseerimise hind sõltub väga mitmest asjaolust. Kuna Sinu sündmus on eriline ja soovime Sulle pakkuda sobivaimat lahendust, siis ootame Su soove enne lõpliku hinna saatmist.

Saada oma soovid

Kommenteerimine on suletud