Mööbli rent ja tehnika rent

Kui korraldad üritust ja puudu on vajalik mööbel, tehnika või muud tarvikud, siis Tallinna Lauluväljak tuleb appi. Rendime vajalikku varustust nii suuremate kui ka väiksemate ürituste korraldamiseks. Lisaks saad soovi korral tellida meilt ka tarvikute transpordi.

Kuidas tellida?

  • Tellimuse edastamiseks vali lehe allpool soovitud tooted ja täida päringuvorm. Tellimusi vajaliku tehnika ja mööbli rentimiseks võtame vastu tööpäeviti kell 9.00-16.30
  • Küsimuste korral helista tel. 611 2102 või saada e-kiri rent@lauluvaljak.ee

Mööbli ja tehnika rentimise tingimused ning lisainfo

  • Hinnad sisaldavad käibemaksu vastavalt kehtivale seadusele
  • Tarvikute rentimisel rakendub minimaalselt ühe päeva hind
  • Palun tutvu ka mööbli ja tehnika rentimise üldtingimustega: Toodete rendi üldtingimused (PDF-fail)
  • Tallinna Lauluväljaku ladude asukohta näed siit: kaart

Lauad ja pingid

Laudade ja pinkide rent

Valikust leiad sobivad lauad ja pingid nii peole, konverentsile, galaõhtusöögile kui ka näiteks õues toimuvale piknikule. Kokkupandavaid laudu ja pinke on hõlbus transportida ning kokteililaudadele pakume kaasa ka erinevat värvi katteid.

Tooted: kokteililauad, banketilauad, kohvikulauad, konverentsilauad, diivanilauad, kokkukäivad lauad ja pingid.

TUTVU TOODETEGA

Toolid ja diivanid


Mugavad diivanid ja toolid rentimiseksPraktiliste kokkukäivate toolidega saad kiirelt ja lihtsalt luua vajaliku arvu istumiskohtasid konverentsil, seminaril või muul taolisele üritusel. Mugavad diivanid, kotttoolid ja tumbad on ideaalne lahendus, kui soovid sündmuse toimumiskohta teha nurgakesi meeldivaks vestluseks või väikseks puhkuseks.

Tooted: konverentsitoolid, klapptoolid, banketitoolid, baaripukid, diivanid ja tumbad.

TUTVU TOODETEGA

Garderoob

Garderoobide rent

Mobiilse garderoobi rent on hea lahendus, kui ürituse toimumiskohas puudub garderoob või olemasolev lahendus ei mahuta kõigi külaliste ülerõivaid. Pakume lisaks ka riidepuid, peegleid ja ühekordseid garderoobinumbreid.

Tooted: garderoobimoodulid, stanged, meigilauad, riidepuud, ühekordsed garderoobinumbrid.

TUTVU TOODETEGA

Lava ja piirded

Lavapiirete rentSuurema osalejate arvuga sündmustel on alade piiramine vajalik hoolimata sellest, kas tegemist on sise- või väliüritustega. Tallinna Lauluväljakult saad rentida erineva kõrgusega piirdeid ja teetõkiseid. Pakume ka lavamooduleid ja -treppe juhuks kui ootad üritusele esinejaid, kuid toimumiskohas pole lava.

Tooted: lavamoodulid, trepid, moodulaiad, barrikaadaiad, piirdepostid.

TUTVU TOODETEGA

Konverentsi ja messi tehnika ning varustus

Esitlus- ja esinemistehnika rent

Liigutatavad seinamoodulid võimaldavad sul hõlpsalt konverentsil eraldatud alasid luua ning letid messidel pakutavaid tooteid presenteerida. Samuti leiad Lauluväljaku valikust ekraane, tahvleid jm vajalikku sujuvate ettekannete tegemiseks.

Tooted: ekraanid, tahvlid, kõnepuldid, seinamoodulid, kardinad, letid.

TUTVU TOODETEGA

Prügikastid ja tuhatoosid

Prügikastide rent

Piisav hulk prügikaste aitab sul ürituse toimumisalal puhtust ja korda hoida. Prügikastid võivad tunduda väike lisaasi, kuid nende puudumisel on tavaliselt suur probleem. Valikust leiad sobivad lahendused nii sise- kui ka väliüritusteks.

Tooted: prügikastid, prügikotihoidjad, tuhatoosid.

TUTVU TOODETEGA

Helitehnika

Helitehnika rentHoolimata ürituse suurusest, aitab korralik helitehnika sul osalejatele meeldiva muusikaelamuse pakkuda. Suuremal üritusel on hädavajalikud mikrofonid ja sinna juurde kuuluv, et osalejad kuuleksid kõnesid ning ettekandeid.

Tooted: helitehnika komplektid, helipuldid, mikrofonid, mikrofonistatiivid, noodipuldid.

TUTVU TOODETEGA

Valgustehnika

Valgustehnika rentValgustehnika kulub ära nii lavale kui ka ruumikujundusse olles seejuures nii prakitilised kui ka õdusa miljöö loojad. Värvilised lambid aitavad luua põnevaid kujundeid, stiilsed põrandalambid aga hubast ja omapärast õhkkonda.

Tooted: LED-valgustid, seinavärvijad, põrandalambid, laualambid, noodipuldi valgustid.

TUTVU TOODETEGA

Muu inventar

Inventari rent

Muu inventari hulgast leiad rentimiseks veel nimetamata tehnikat ja varustust, mis ühe eduka ürituse korraldamiseks tarvis on. Valikus on telgid väliüritusteks, kaablirennid, pikendusjuhtmed ja jaoturid ohutuks juhtmete organiseerimiseks, harkjalad info edastamiseks, raadiosaatjad efektiivseks korraldusmeeskonna suhtluseks ning dekoratiivsed elemendid ruumide kaunistamiseks.

Tooted: peegelkera valgustiga, vaibad, ohukoonused, jaoturid, pikendusjuhtmed, kaablirennid, harkjalad, raadiosaatjad, potililled ja tiibklaver.

TUTVU TOODETEGA

 

Tellimuse tegemiseks või küsimuste korral:

  • Tellimuse edastamiseks vali soovitud tooted ja täida päringuvorm. Tellimusi vajaliku tehnika ja mööbli rentimiseks võtame vastu tööpäeviti kell 9.00-16.30
  • Küsimuste korral helista tel. 611 2102 või saada e-kiri rent@lauluvaljak.ee

Palun vaata ka mööbli, tehnika ja tarvikute rentimise üldtingimusi.


Klientide tagasiside

Meie soovitusindeksi tulemusMeile on klientide heaolu ja nende-poolne tagasiside väga oluline. Uuri lähemalt, kuidas on meid hinnatud koostööpartnerina recommy.com lehel!

 

 

Kommenteerimine on suletud