- Avaleht
- SAABUVA PULMAMESSI UUDISED JA AJAKAVA
SAABUVA PULMAMESSI UUDISED JA AJAKAVA
Millega rabab seekordne Eesti Pulmamess 11. novembril Tallinna Lauluväljakul?
Eks ikka sisutihedusega ja vahvate esinejate ning vajaliku nõuandetoaga.
Ja siin MESSIKAVA:
I korruse lava
TSEREMOONIAMUUSIKUD JA TANTSUMUUSIKA
Tantsuansamblid, kaunid pulmaautod, pruutpaaride teabetuba
Konferansjee Aivo Toomistu - pulmavanem/õhtujuht
Konferansjee Kuldar Pajula - pulmavanem/õhtujuht
Lava heli- ja valgustehnika TEHNIKARENT
10.30 Jaan Jaago - kitarrimuusika
11.30 Jumpin’ Five
12.30 IZ 58
13.00 Hugo Lepnurme keelpillikvartett
13.30 Vennad Abrod
14.00 Elis Loik & Mart Abro
15.00 PIXELS
II korruse lava ( Pealava )
Messiboksid, moeshowd, reklaamshowd, tantsushowd, tantsumuusika kollektiivide esinemised b-laval, messikohvik jpt.
Lava konferansjee Tõnis Milling - pulmavanem/õhtujuht
www.peoloog.ee
Lava DJ Tõnis Kotsar - pulmaisa/DJ/ õhtujuht/mänedžer
Lava heli ja valgustehnika "Your Sunny Days" - Eve Rahno-Kotsar
11.00 LED/UV show - Fire Angel / Kelfirius team
11.25 PULMAMESSI AVAMINE
11.30 HarfiMaagia
12.00 Tigasmo moeäri - MatiGold ehted
13.00 Gowri Style House - ülikonnad
13.30 Noorpaaridele tantsuõpetus - Tantsuklubi Master õpetaja Regina Velberg,
14.00 Nymf Moestuudio - pruutkleidid
14.30 Noorpaaridele tantsuõpetus - Tantsuklubi Master õpetaja Regina Velberg,
15.00 Veronique salong - pruutkleidid
15.30 Active Studio - pulmavalsi esitlust tantsupaari näitel
17.30 ILUTULESTIK - TRIPLEX EESTI OÜ
NOORPAARIDE TEABETUBA I korrus kella 11.30 -16.30
Spetsialistide ja praktikute nõuanded seminari vormis, arutelud erinevatel teemadel:
Teabetoa juht, moderaator Vahur Jüris - pulmavanem/õhtujuht
11.30 Pulmapeo koht ehk pulm mõisas, turismitalus, restoranis, telgis, küünis
Vahur Jüris - pulmavanem/õhtujuht
12.00 Ajatute lugude jäädvustamine pulmas
Urmas Ääro - pulmafotograaf / koolitaja
12.30 Uute pulmatraditsioonide ja vanade Eesti pulmakommete segunemine pulmas
Martin liivet - pulmavanem/õhtujuht
13.00 Pulmapäeva planeerimine
Tõnis Milling - pulmavanem/õhtujuht, Kurtna Peokeskuse omanik
13.30 Meie aitame koostada Pruudi/Peigmehe ILU to do listi.
Kadri Triin Truija - Thaya Shop Salon
14.00 Abielu sõlmimise seaduslik pool
Kersti Piirimets ja Ljubov Krivenko - Tallinna Perekonnaseisu büroo
14.30 Pulmade tehnilised lahendused koos personaliseeritud muusikateenuse ning lõhnaturundusega
Greta Raidma - Tehnikarent OÜ
15.00 Eesti pärimusliku pulma uhkus.
Liis Burk - Eesti Folkloorinõukogu.
15.30 Pulmaraamatu esitlus - kihlusest mesinädalateni
Tiia Tamberg - Südamemaja perenaine, Pulmamessi peakorraldaja
16.00 Kuidas valida abielu- ja kihlasõrmust
Jevgeni Kampus - Sangla juveelisalongi omanik
Südamesoojad sügistervitused ja kohtume messil!