Lauluväljak ootab suvenautijaid

Tallinna Lauluväljak on avanud kõik suured väravad pidevaks kasutuseks, et linlasi ja linna külalisi vastu võtta. Lauluväljaku territooriumile pääseb Mere, Mäe ja Oru väravate kaudu.

 
„Lauluväljak on suurepärane koht vaba aja veetmiseks ka nendel päevadel kui parajasti laulukaare all artistidele kaasa elada ei saa. Soovime, et inimesed leiaksid meid üles ka muul ajal ning tuleksid nautima selle suure ala võimalusi,“ sõnas Lauluväljaku juhataja Urmo Saareoja.


 
Saareoja sõnul andsid just saabunud kuumad ilmad hoogu, et inimesi Lauluväljakule meelitava kampaaniaga algust teha. „Väga paljudel linlastel puudub oma maakoht, kuid looduse keskel olla ja ilma nautida tahaksid nemadki. Väravad on kutsuvalt avatud ning ootame inimesi meie territooriumi avastama. Lisaks niisama jalutamisele ja pikniku pidamisele, on see suurepärane koht ka tervisespordiga tegelemiseks ja koeraga jalutamiseks.“


 
„Loodan, et lisaks Kadrioru pargile ja Nõmme metsale lisandub lemmik jalutuskohtade valikusse ka Lauluväljaku ala. Töötame hetkel selle nimel, et meil oleks inimestele siin pidevalt pakkuda ka toitlustamisteenust ning muud meelelahutust. Usun, et Lauluväljakul on palju pakkuda ka siis, kui me ei võõrusta parajasti Bon Jovi’d või laulupidu,“ lisas Lauluväljaku juht Urmo Saareoja.