X CFA Rahvusvaheline kassinäitus

Kuupäev

22.10.2016 - 23.10.2016

22-23.10.2016 toimub Tallinna Lauluväljaku ruumides X CFA Rahvusvaheline kassinäitus.

Euroopa ilusamaid kasse oodatakse Saksamaalt, Hollandist, Itaaliast, Hispaaniast, Soomest, Rootsist, Norrast, Venemaalt jne.Esitletud on väga palju erinevaid kassitõugusid ning samuti mitmed haruldased tõud (nt Cornish Rex, Devon Rex, Jaapani bobtail) ja karvatud kassid (sfinksid). Osa võtavad kindlasti ka pärsia kassid, exoticud, maine coonid, briti ja ameerika lühikarvalised, manxid, orientaalid, ocicat, scottish, abessiinia ja burma kassid ning vene sinised. Kassinäitustel osalevad eraldi kategoorias ka kodukassid. Ootame osalema üle 100 kassi!

Aasta tippsündmuseks kutsutakse kasse hindama kohtunikud Ameerikast, Hollandist ja Venemaalt. Kohtunikud on väga kõrge kvalifikatsiooniga range koolituse läbinud spetsialistid. CFA eesmärk on fokuseerida just nimelt tõu standardite kvaliteedi arendamisse.

Nädalavahetuse jooksul toimub 30 finaali! Kõik kohtunikud valivad neljas erinevas kategoorias 10 parimat kassi, kes saavad rosetid ja auhinnad. Lisaks toimuvad 3 lisafinaali- 10 parimat pikakarvalist ja 10 parimat lühikarvalist kassi. Näituse lõpus (pühapäeval) valitakse NÄITUSE parimad kassid ja näituse EESTI parimad kassid.

Kohtunikud:
Laupäev:
Darrell Newkirk (USA - LH/SH/AB)
Ellyn Honey (USA – AB)
Tatiana Slizhevska (Ukraina - AB)
Pühapäev:
Pam Delabar (Soome/USA – LH/SH/AB)
Irina Khrachenko (Venemaa - LH/SH/AB)
Kaai du Plessis (Netherlands/South Africa – AB-WCF)

Näituse teeb eriliseks see, et see on AINUS näitus Eestis kus osalevad ka KODUOTSIVAD KASSID. Heategevusorganisatsioonid tulevad näitusele koos oma koduotsivate nurrumootoritega. Kiisusid hinnatakse kohtunike poolt ja nad võistlevad kodukasside kategoorias. Näituse käigus otsitakse neile kodusid. Äkki nurrub Teie kodus pärast üks värske Võitja!

Laste päralt on vahva MÄNGU- JA FOTONURK. Fotonurgas teostab vahvaid ja lõbusaid minisessioone Agentuur Mivida. Fotonurgas saab teha nii perepilte kui sõbrapilte, pilte saab teha ka koos kiisudega. Koha peal valik aksessuaare!

NÄITUSE RINGIDE STILISTIKA TEEMA ON PULMAD! (Agentuur Mivida). Valime näituse kaunima pruudi ja peigmehe. Üllatusauhinnad kaunimatele külalistele!

Laupäeval ja pühapäeval kell 12-15 mängib meie väikeste külalistega PRINTSESS ELSA.

Kohal on näomaalija – Uula näomaalingud - unistused tõelisuseks!

Lastenurgas mängud ja üllatused näituse pisematele külalistele! Sissepääsu letist saab näitusehalli kaasa küsida kassitõugude otsimise mängu - otsi üles näitusel esindatud kassitõud ning too mänguleht meile tagasi. Auhinnad parimatele!

Avatud on kohvik. Menüüs on nii sooja kehakinnitust kui ka kergemat ampsu. Kodustele saab kaasa osta küpsetisi ja käsitööleiba.

Kohal Kassiabi ja Kass ja Pojad.

Suur valik kvaliteettooteid lemmikloomadele ning palju muud huvitavat!

Tõukassipoegade müük.

Soovi korral saad näitusel osaleda ka oma lemmikuga! Selleks palume Sul ennast ja oma (tõu- või kodu)kiisu registreerida hiljemalt 16. oktoobriks. Kindlasti üks äärmiselt vahva kogemus! Kes on käinud - need on näinud.

Cleopella Cat Fanciers of Estonia MTÜ kassinäituste korraldamise üheks oluliseks eesmärgiks on HEATEGEVUS. Meie suureks sooviks ja missiooniks on aitada neid kes abi vajavad. Kohal on mitmed heategevusorganisatsioonid. Toimub heategevusmüük. Heategevusmüügiga kogutakse raha kiisude raviks ja toiduks. Suur osa toitudest mis eelmistel aastatel võitjatele jagati annetati heategevuseks.

Cleopella Cat Fanciers of Estonia MTÜ on 1906. a. Ameerika Ühendriikides asutatud The Cat Fanciers' Association (CFA) liige alates oktoobrist 2008. Kutsume kõiki huvilisi külastama klubi ametlikku kodulehekülge: WWW.CLEOPELLA.EU, kust saab infot nii klubi tegemistest, näitustest ja liitumisest jms.

Lisainfo:


  • Piletid: 4-15€

  • Avatud: 11.00-16.00

  • Sissepääs: Mere värav, Oru värav, Mäe värav

  • Korraldaja info: 5200583, cleopella.cfa@gmail.com

  • www.cleopella.eu

Kuupäev

22.10.2016 - 23.10.2016

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis