VIII Rahvusvaheline kassinäitus

Kuupäev

19.03.2016

19.-20.märtsil toimub Tallinna Lauluväljakul rahvusvaheline kassinäitus.Euroopa ilusamaid kasse oodatakse Saksamaalt, Itaaliast, Hispaaniast, Soomest, Rootsist, Venemaalt jne. Esitletud on mitmed haruldased tõud (nt Cornish Rex, Devon Rex, Jaapani bobtail) ja karvatud kassid (sfinksid). Osa võtavad kindlasti ka pärsia kassid, exoticud, maine coonid, briti ja ameerika lühikarvalised, manxid, orientaalid, ocicat, scottish, abesiinia ja burma kassid ning vene sinised. Kassinäitustel osalevad eraldi kategoorias ka kodukassid.

Näituse teeb eriliseks see, et see on AINUS näitus Eestis kus osalevad ka KODUOTSIVAD KASSID. Heategevusorganisatsioonid tulevad näitusele koos oma koduotsivate nurrumootoritega. Kiisusid hinnatakse kohtunike poolt ja nad võistlevad kodukasside kategoorias. Näituse käigus otsitakse neile kodusid. Äkki nurrub Teie kodus pärast üks värske Võitja!

Laste päralt on vahva mängunurk + uudisena fotonurk (Agentuur Mivida)! Fotonurgas teostab vahvaid ja lõbusaid minisessioone Fotostuudio Pildikonserv. Fotonurgas saab teha nii perepilte kui sõbrapilte, pilte saab teha ka koos kiisudega. Koha peal valik aksessuaare! Iga foto ostuga toetad kiisude varjupaika (tasumine sularahas).

Laupäeval ja pühapäeval kell 12.00-15.00 on meil külas Printsess Elsa. Mängud ja üllatused näituse pisematele külalistele!

Avatud on Vana-Torokse pop-up kohvik ja talupood! Menüüs on kodust sooja kehakinnitust väiksematele ja suurematele. Kodustele saab kaasa osta päris suitsuliha, kodust pasteeti, pardi- ja kanafileed, värsket juuretisega leiba ja muud talupoe kaupa. Perede tervise heaks gurmaanide maitsele!

Kohal Kassiabi ja Kass ja Pojad.

Suur valik kvaliteettooteid lemmikloomadele ning palju muud huvitavat!

Tõukassipoegade müük.

Aasta tippsündmuseks kutsutakse kasse hindama kohtunikud Ameerikast, Soomest ja Ukrainast.

Kohtunikud (32 finaali!):
Kenny Currle (USA - LH/SH/AB)
Walter Hutzler (USA - LH/SH/AB)
Dmitry Gubenko (UKR - LH/SH/AB)
Pam Delabar (USA – LH/SH/AB)
Karen Lawrence (USA - AB)
Tatiana Slizhevska (UKR - AB)

Kohtunikud on väga kõrge kvalifikatsiooniga range koolituse läbinud spetsialistid. CFA eesmärk on fokuseerida just nimelt tõu standardite kvaliteedi arendamisse.

Cleopella Cat Fanciers of Estonia MTÜ on 1906. a. Ameerika Ühendriikides asutatud The Cat Fanciers' Association (CFA) liige alates oktoobrist 2008. Kutsume kõiki huvilisi külastama klubi ametlikku kodulehekülge: www.hot.ee/cleopella, kust saab infot nii klubi tegemistest, näitustest ja liitumisest jms.

Cleopella Cat Fanciers of Estonia MTÜ kassinäituste korraldamise üheks oluliseks eesmärgiks on HEATEGEVUS. Meie suureks sooviks ja missiooniks on aitada neid kes abi vajavad. Kohal on mitmed heategevusorganisatsioonid. Toimub heategevusmüük. Heategevusmüügiga kogutakse raha kiisude raviks ja toiduks. Suur osa toitudest mis eelmistel aastatel võitjatele jagati annetati heategevuseks.

Lisainfo:


  • Avatud:
    Laupäeval 11.00 - 17.00
    Pühapäeval 10.00 - 16.00

Kuupäev

19.03.2016

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis