TANTSÕVALNAJA VOLNA

Kuupäev

01.07.2016

1. juulil Tallinna Lauluväljakul on esmakordselt Eestis äärmiselt populaarne vene pop-muusika festival ТАНЦЕВАЛЬНАЯ ВОЛНА. Festival toob ühepäevase ürituse raames lavalaudadele hetkel rahvusvahelist edu nautivad suurimad slaavi superstaarid. See on ainulaadne muusikaelamus tuleval suvel just neile, kes hindavad kvaliteetset ja kaasahaaravat vene pop-muusikat!Festivalil teeb etteaste Timati, kes juba aastaid tagasi vallutas Venemaa edetabelid ja on üks tunnustatumaid ja populaarsemaid Venemaa räppartiste kogu maailmas. Lisaks Venemaale on Timati lood vallutanud edetabeleid ka üle Euroopa ning tema superhitt “Welcome To St. Tropez” vallutas ka Prantsusmaa, Saksamaa, Šveitsi, Rootsi ja Belgia edetabelite tipud. Ta on teinud koostööd staaridega, kes on oma ala legendid ja tunnustatud üle maailma – Snoop Dogg, Busta Rhymes, Xzibit, P. Diddy, Fat Joe jpt.


Serebro on hetkel üks Venemaa populaarseim kolmest magneetilisest tütarlapsest koosnev trio, kes aastal 2007 komeedina Venemaa muusikamaastikule sööstis ning Venemaad Eurovisioonile esindama läks. Trio saavutas lauluvõistlusel kolmanda koha ning võitis juba siis jäägitult Euroopa publiku südamed. Nende superhitti “Mama Ljuba" on vaadatud kümneid miljoneid kordi ning see avaldas lausa Britney Spears mänedžerile nii palju muljet, et Serebro kutsuti 2011. aastal ametlikult osalema maailmatähtede kontserdile. Nende tuntumate hittide hulka kuuluvad veel "Mi Mi Mi", “Malo Tebya “, “Kiss” jpt. "Malo Tebya""Malo Tebya""Malo Tebya"


Dominic Jocker on Venemaa üks tunnustatumaid produsente ja lauljaid läbi aastate, kes on teinud koostööd pea iga artistiga riigis. Aastal 2012 vallutas ta lauluga “If You’re With Me“ kõikvõimalikud edetabelid ja võitis miljonite kaasmaalaste südamed. Singlit tunnustati, kui ühte parimat 2012. aastal välja lastud laulu Venemaal ja Russian Radio tunnustas Jockerit Venemaa ühe prestiižsema muusikaauhinnaga – Golden Gramophone.

Festivalil teeb etteaste ka üle maailma ‘’Inim-Barbina’’ tuntust kogunud Valeria Lukyanova, kes hiljuti teatas oma DJ karjääri algusest. Näitsik hakkab viljelema house ja klubimuusika hitte ning juba praegu ennustatakse talle äärmiselt suurt menu! Tema esimene lugu ‘’Jack Your Barbie’’ avaldati 28. oktoobril Billboardi lehel.

Lisainfo
 • Piletite hinnad kuni 31.12.15 (k.a)

  • Tavapilet 39 €

  • Fanzone 49 € (eraldi ala lava ees ja tasuta sissepääs afterpartyle)

  • VIP 159 € (vaba istekoht poodiumil laulukaare all, eraldi tasuline baar VIP kliendile, tasuta tulaetid Lauluväljaku siseruumides) • 

Piletite hinnad alates 01.01.16

  • 
Tavapilet 49 €

  • 
Fanzone 59 € (eraldi ala lava ees ja tasuta sissepääs afterpartyle)

  • VIP 199 € (vaba istekoht poodiumil laulukaare all, eraldi tasuline baar VIP kliendile, tasuta tulaetid Lauluväljaku siseruumides) • Uksed avatud 18:00-23:00

 • Sündmus on vanusepiiranguta

 • Kuni 4 aastased (k.a) saavad sündmusele tasuta

 • Korraldaja: Salon Ekspress OÜ, stenjantson@gmail.com

Kuupäev

01.07.2016

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis