Suur Lauluväljaku ja Apollo Autokino lõpukontsert Taukariga

Kuupäev

29.05.2020

Osta pilet

Tallinna Lauluväljak ja Apollo Autokino esitlevad: Karl-Erik Taukar Band Apollo Autokino laval
 

Reedel, 29. mail astub Tallinna Lauluväljakul Apollo Autokino laval üles Eesti üks populaarsemaid meesartiste Karl-Erik Taukar, kes paneb Apollo Autokino üritustesarjale väärika punkti!
 

Ajakava:
18.30 avame värava
19.30 esineb Karl-Erik Taukar

 


Indrek Kasesalu. 2020. Lauluväljak

 

Lõpukontserdi puhul toimub kohapeal auhinnaloos!

 

Piletid: kuni 25. maini (k.a) 19 eurot, alates 26. maist 29 eurot

 

Üritusele müüme pileteid ühe auto kaupa. Ühes autos võib olla maksimaalselt kaks inimest või üks leibkond vastavalt auto mahutavusele. Sissepääs toimub Tallinna Lauluväljaku Tiigi väravast.
 

Tallinna Lauluväljakule sisenedes valideeritakse pileteid kontaktivabalt viipega läbi autoakna, mille järel suunatakse auto ettenähtud parkimiskohale. Apollo Autokino turvalisust aitab tagada Meeskond Security OÜ, kelle liiklust reguleerivaid märguandeid tuleb klientidel järgida.
 

Apollo Autokino kontserdilt ei puudu ka klassikaline popkorn. Koostöös Bolt Foodiga pakume muusika-ja filmisõpradele innovaatilist kontaktivaba tootemüüki, milleks tuleb külastajal valida Bolt Foodi rakendusest meelepärane snäkk, tasuda läbi rakenduse ning seejärel tuuakse tellitud kinosnäkk või karastusjook otse autoni. Tootevalik on mitmekesine, alustades popkornist ja lõpetades magusate suupistete ning kohviga. NB! Apollo Autokinos saab tellida vaid Bolt Food rakendusega, vaid Apollo Autokino snäkivalikut. Teiste restoranide ja rakenduste tellimused Lauluväljakule kohale ei toimetata!
 

Kui Sul puudub transport, rendi auto ning tule Apollo Autokinno CityBeega!
 

Külastades Apollo Autokino Citybee autoga, vali piletit soetades piletitüübiks "Apollo Autokino Citybee", lisa sooduskood „citybee“ ning saa autopiletilt -10% soodustust. Apollo Autokino CityBee pilet kehtib ainult CityBee rendiautode kasutajatele.
 

Citybee pileti eest on võimalik tasuda ka Apollo kinkepileti, kinkekaardi või Apollo boonuskinkekaardiga (5€). Apollo Klubilisele lisandub Apollo Autokino Citybee piletiost ka tasuta 10. kinopileti arvestusse.
 

Autost väljumine on kontserdi vältel keelatud v.a terviseprobleemide või WC külastamise korral. Tutvu Apollo Autokino sisekorraeeskirjaga siin: https://www.apollokino.ee/apolloautokino/apolloautokinosisekorraeeskiri

 

PILET OSTA SIIT! 
 

Kuupäev

29.05.2020

Osta pilet
ad

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis