Jäätisepidu

Kuupäev

29.08.2021 - 29.08.2021

Info

info@yesevents.ee

Korraldaja

DK Entertainment OÜ

Väravad avatakse

kell 11:00

BALBIINO ESITLEB:
Suve magusaim üritus Jäätisepidu taaselustab omapärase Seebikarbiautode võistluse

 
Tallinna Lauluväljakul 29. augustil toimuv laste suur lemmik Jäätisepidu taaskorraldab üle kümne aasta Seebikarbiautode võistluse, millest võib osa võtta igaüks. Juba praeguseks on enda soovist võistlusest osa võtta teada andnud üle 30ne meeskonna. 
 
Kümme aastat tagasi lauluväljakul toimunud võistlus meelitas toona kohale kümneid osalejaid ja tuhandeid pealtvaatajaid. Tänavuse võistluse huvilised peaksid kirjutama oma soovist info@jaatisepidu.ee.
 
Meelelahutusprogramm kätkeb endas tantsu- ja teatrikollektiivide etendusi, animaatorite esinemisi ning raadio teel juhitavate mänguautode näidissõite. Uue kooliaasta alguse eel on Jäätisepeol kohal huvikoolide- ja rühmade esindajad, kes tutvustavad oma tegevust ning viivad läbi sobivustreeningud samas kohapeal. Avatud on väike laste loomaaed. 
  
Jäätisepeol saab maiststa Eesti suurimat jäätisevalikut.
  
Jäätisepeole püstitatakse suur Tivoli park, mis tuukase kohale Tšehhist. Üle 15ne atraktsiooniga pargis on tegevust nii suurtele kui väikestele külastajatele. 
  
Avatud suur toidutänav, kus igaüks saab leida midagi enda maitsele. Pileteid saab osta eelmüügist Piletilevist ja kohapeal. 
 

Kuupäev

29.08.2021 - 29.08.2021

Info

info@yesevents.ee

Korraldaja

DK Entertainment OÜ

Väravad avatakse

kell 11:00

ad

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis