Eesti Toidumess – Sööma!

Kuupäev

09.05.2020 - 10.05.2020

Korraldaja

info@eestimessid.ee tel: 554 3000

Tere tulemast Eesti Toidumessile - Sööma!
Eesti Toidumessi missiooniks on anda meie rahvale ja Eesti külalistele ülevaade Eesti inimeste toidulaua hetkeseisust ja arengutest.

Selleks kutsume igal kevadel maikuu esimesel nädalavahetusel Tallinna Lauluväljakule kokku kõik, kes Eesti toiduvaldkonnas vähegi tegijad: suured ja väikesed toidukaupade tootjad, jae- ja hulgikaupmehed, catering-teenuseid osutavad toidupakkujad, HoReCa sektori esindajad, toiduvaldkonnaga seonduvad organisatsioonid ja arvamusliidrid. Oodatud on igaüks, kes soovib oma toidutegemisi või -teadmisi avalikkusega jagada!

Eesti Toidumess pakub süüa, tegevust ja teadmisi. Arvukates suurtes ja väikestes välirestoranides serveeritakse huvitavaid roogasid, toimuvad degustatsioonid ja rahvakoolitused ning palju muud põnevat. Nii nagu Eesti rahvale kohane, nauditakse kõike head ja paremat lisaks heale seltskonnale ka mõnusa muusika saatel. Messi kultuuriprogramm on mitmekesine, pakkudes rõõmu nii suurtele kui väikestele ja lisaks vajalikku infot põnevate esinejate kohta, keda saab üritustele esinema kutsuda. 
Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul, Eesti Toidumessil - Sööma!
 
Lisainfo: info@eestimessid.ee tel: 554 3000
Koduleht: www.toidumess.ee
 

Kuupäev

09.05.2020 - 10.05.2020

Korraldaja

info@eestimessid.ee tel: 554 3000

ad

Jälgi Tallinna Lauluväljakut veebis