Suveüritusteks mööbel olemas? Rendi mööbel Lauluväljakult!

Peagi on käes jaanikuu ja ei suur suvi ise ega ka kõikvõimalikud suveüritused ole enam mägede taga. Ei ole määrav, kas planeerite suurt või väiksemat üritust – see võib alati tuua kaasa vajaduse puuduva mööbli või tehnika järele, milleta ei saaks kindlustada ürituse õnnestumist. Kas teil on korraldatavateks suveüritusteks mööbel ja tehnika olemas?

Kas teil puuduvad üksikud esemed või soovite laenutada oma üritusele kogu vajamineva mööbli, aitame teid hea meelega kõigega. Lauluväljaku poolt pakutava mööbli ja tehnika valik on väga lai ja piisav erinevate ürituste korraldamiseks, olgu selleks näiteks ettevõtete kliendiüritused, galad või pulmad.

Mööbel üritusteksRenditav mööbel ja tehnika


Teie ürituse organiseerimisega seotud vajadustest sõltumata leiab igaüks meie põhjalikust tootevalikust midagi oma ürituse korraldamiseks. Kord aastas korraldatava sündmuse nimel ei ole mõtet investeerida suuri summasid mööblisse, mille saab kasvõi vaid üheks päevaks rentida. Lauluväljakult on võimalik rentida järgmisi esemeid:

  • Lauad ja pingid. Ilmselt kõige sagedamini otsitav tooterühm, sest millisel sise- või väliüritusel ei läheks vaja laudu ja istumiskohti. Meie valikus on tooteid igaks sündmuseks alates piknikust kuni galaõhtusöögini välja. Lisaks pakume rendiks ka mugavaid toole ja diivaneid seminaride, konverentside ning muude sarnaste ürituste tarbeks.

  • Garderoob. Suure hulga külaliste riiete paigutamine võib olla probleemne ja ka siin saab Lauluväljak aidata. Nimelt rendime välja terviklikke garderoobide süsteeme koos riidepuude, peeglite ja garderoobinumbritega.

  • Lava ja piirded. Lisaks piirdeaedadele, mis on olulised nii sise- kui väliürituste korral, pakume ka lavamooduleid kohtadesse, kus puudub esinejatele lava. Selle juurde loomulikult ka kõik väiksemad tarvikud.

  • Heli- ja valgustehnika. Heli- ja valgustehnika osas saame tulla vastu igale üritusele alates kõige pisematest kuni suurimateni välja. Korralik tehnika tagab ürituse õnnestumise ja meie valikust leiate helitehnika komplekte, mikrofone ja kõige erinevamatel otstarvetel kasutatavaid valgusteid (sh värvilisi lampe).


Lauluväljaku poolt suveüritusteks renditava mööbli ja tehnika valik ei piirdu aga vaid ülal loetletuga. Lisaks leiate meilt tehnika ja väiksemad tarvikud konverentside ning messide korraldamiseks (sealhulgas seinamoodulid ruumide eraldamiseks), prügikastid ja tuhatoosid, vaibad, juhtmed ning kaablid ja palju muud.

Mööbli rentimise täislahendus Lauluväljakult


Lisaks eelnimetatud mööbli ja tehnika rentimisele saate meilt tellida ka transpordi. Seega langeb ära veel üks täiendav mure ja saate ürituse korraldamisel suurema meelerahu. Ja loomulikult kui korraldate meeldejääva ürituse Lauluväljakul, on meilt kogu vajalik mööbel ja tehnika olemas. Tutvuge ka meie poolt renditavate välialade ja peoruumidega.

Kutsume teid tutvuma meie pakutavate toodetega – lisage soovitavad tooted päringusse, pange oma päring teele ning võtame teiega peagi ühendust ja leiame kõigele lahenduse!