Save the date! Järgneva poolaasta vingeimad üritused Tallinna Lauluväljakul

2018 tuleb üks äge aasta. Tallinna Lauluväljak on selle eest hoolt kandnud, et ei talvel, kevadel ega suvel kellelgi igav ei hakkaks. Meie kalender on täis pikitud vägevaid muusikasündmuseid, maitsvaid messielamusi ning vahvaid kasse, et Sinul põnev oleks!

Veebruar: kassid! ning Otsa kooli kontsert


Kellele ei meeldiks kassid? Või kassivideod, kui mitte hiirekuningad isiklikult. 10.-11. veebruaril toimub Tallinna Lauluväljaku ruumides *trummipõrin* rahvusvaheline tõukassinäitus. Kahe põneva päeva jooksul saab tutvuda lummava ning konkurentsitiheda tõukasside maailmaga.

18. veebruar on ilusate helide päralt ehk Klaassaalis toimub Georg Otsa Muusikakooli Päikeseloojangu kontsert ‒ Eesti lood, kus esinevad Bigband ning rütmimuusika solistid.

Aprill: kõigi maade käsitöölised, ühinege!


Käsitöö populaarsus kõikjal Eestis aasta-aastalt üha kasvab. Kes ei jaksa aga suviseid laatasid ära oodata, saab suurt rõõmu tunda, kuna Tallinna Käsitöömess tuleb taas!

Märgi oma kalendrisse 13.-15. aprill, et teaks õigel ajal sammud Tallinna Lauluväljaku suunas seada. Pane oma vardad juba sooja, sest aprillis läheb suuremat sorti kudumiseks!

Mai: toidumess ja Nickelbacki kontsert


Toidu- ja restoranikultuur on Eestis viimastel aastatel kindlalt oma kanna kinnitanud. Inimesi huvitab üha enam hea ning kvaliteetse toidu päritolu. Õnneks saab Tallinna Lauluväljakul maikuus (4.-5. mai) taas head ja paremat maitsta, sest toimub Eesti toidumess ‒ Sööma! Tule kae ka perra!

Maikuu majesteetlikuks lõpuakordiks on Nickelbacki kontsert 25. mail. Kanada päritolu rokkbänd on tänaseks müünud rohkem kui 50 miljonit albumit, välja andnud 23 singlit ning esinenud 12 maailmatuuril rohkem kui 8 miljonile inimesele.

Juuli: Õllesummer, Franz Ferdinand ja Guns n’ Roses


Mis suvi see ilma Õllesummerita on? Ei olegi. Seda enam, et armastatud õlle- ning muusikafestival tähistab sel aastal oma 25. sünnipäeva. Vali üks päev (või mitu) vahemikus 4.-6. juuli, ja märgi see (need) siis oma kalendrisse.

Aastate jooksul on Õllesummeri lavalaudadel esinenud pea kõik Eesti artistid ning kümme aastat tagasi väisas esmakordselt festivali ka välisesineja ‒ maailmas melomaanide poolt kõrgelt hinnatud Franz Ferdinand. Sel aastal tulevad nad taas. Õllesummeri sünnipäeva tähistama. Tule Sina ka.

Viimane, selle poolaasta sündmustekalendris on.. taasühinemise tuuri raames 16. juulil ainsa kontserdi Baltikumis andev Guns n’ Roses! No kui Sind sellel kontserdil ei ole, siis ei ole Sa rokifänn ka. Räägitakse, et tegemist on aasta edukaima rokkturneega.

Enne üritusele tulekut vaata üle ka meie külastaja meelespea. Tekkis küsimusi? Võta meiega ühendust.

[gallery link="file" columns="5" ids="13854,13893,13894,13895,13896,13897,13898,13899,13900,13901"]