Ruumide rent Lauluväljakul: kahe uhke saali 7 põnevat võimalust

Tallinna Lauluväljaku siseruumid on aastakümnete jooksul aidanud läbi viia tuhandeid imelisi sündmuseid: sünnipäevi ja juubeleid, pulmi, koolitusi ja seminare, suurejoonelisi väliskontserte ning uhkeid gala-õhtusööke. Kes Lauluväljakul käinud, see teab, et siinne ruumide rent on tõesti tänuväärne ning loodud rahuldama igat maitset ja vajadust.

Tallinna Lauluväljaku Klaassaal

 

Teisel korrusel asuv Klaassaal on kahtlemata siinne esindussaal, kus toimub palju uhkeid pulmapidusid ning muid tähtsaid sündmuseid. See on avar, maast-laeni akendega, valgusküllane ning kauni merevaatega.

 

Lauluväljaku esimesel korrusel paiknev Sammassaal on oma nime saanud sealsete sammaste järgi. Sambaid on ruumis kokku 16 ning tänu neile on see ideaalne koht eriilmelisteks näitusteks, kuid ka koolitusteks, konverentsideks ja töötubadeks ning muudeks üritusteks, mis nõuavad ruumilist paindlikkust.

Tallinna Lauluväljaku Sammassaal

 

Milliseid võimalusi pakuvad aga meie kaks kõige suuremat ja mitmekülgsemaid võimalusi pakkuvat ruumi ühiselt? Viskame pilgu peale.
 

Kaks on ikka parem kui üks ehk 7 viisi, mida pakub kaarealuste ruumide rent

 
  • Maali- või fotonäitus. Nagu ka juba eelpool mainitud, siis sobib Sammassaal suurepäraselt näituste läbiviimiseks, kuna sealne avarus laseb kunstiteostel hästi esile tulla.

 

Sambaid endid saab kasutada selleks, et fotosid, maale või muid eksponaate esitleda. Kui Sammassaal ürituse raames koos Klaassaaliga kasutusse võtta, saab seal läbi viia näituse ava- või lõpuüritusi.

 

  • Moeetendus. Kahe saali ühendamisel saab luua väga unikaalse keskkonna, mis sobib hästi näiteks moeetenduse läbiviimiseks. Sammassaali sambad pakuvad põnevaid lahendusi, et värsket kollektsiooni esitleda. Klaassaal sobib etenduse järgseks pidulikuks õhtusöögiks või kokteilipeoks.

 

  • Tooteesitlused. Uute toodete esitlused töötavad Sammassaalis erakordselt hästi, sest saal on avar ning neutraalse karakteriga. Sambad jagavad ruumi osadeks, mida saab toodete esitlemisel ära kasutada.

 

Tooteid, mida saaks hästi esitleda: erinevad sõiduvahendid nagu autod, jalgrattad ja mootorrattad, kuid ka rõivad, mööbel, sisustuselemendid jms.

 

  • Mõrvamüsteerium-õhtusöögid ja muud vahvad sõpruskonna üritused. Siin mängib rolli ka Lauluväljaku eraldatus, mis lisab saladuslikule ja põnevale õhtule veelgi kaalu. Kui võtta asi suurelt ette, siis saaks kaasata veelgi rohkem kaare all olevaid ruume, nt väiksed ruumid, kus väliskontsertide ajal bändimehed puhkavad ja, miks mitte, ka Café Gustav.

 

  • Seminarid, koolitused, konverentsid ning tiimipäevad. Võimalik üürida vaid Sammassaali eriilmeline pind või teha seda koos Klaassaaliga ja muuta ettevõtmine tõeliselt meeldejäävaks sündmuseks.

 

Pinda saab kasutada huvitavateks kõrvalepõigeteks, mis haridusliku eesmärgiga päeva vahepeal värskust ja energiat süstivad, nt mänguminutid, venituspausid, uute tehnoloogiliste vidinate tutvustussessioon vms.

 

  • Muusikavideote ja reklaamklippide filmimine. Lauluväljaku tohutud alad pakuvad huvitavaid lahendusi, et tõeliselt rokkivaid muusikavideoid luua või loovaid reklaamlahendusi ellu tuua! Siinsed sambad ja maast-laeni aknad peaksid küll fantaasia korralikult keerlema panema.

 

  • Laste sünnipäevad, et nad saaksid muretult ringi joosta ja teha ehk isegi midagi sellist, mida muidu siseruumides üldiselt ei lubata – tõuksidega sõita! Sambaid saaks dekoreerida puudeks, lossitornideks või pilvelõhkujateks, kus Ämblikmees saab veidi turnida. Klaassaali saaks kasutada söögi-joogi alana ning sealt avanevat ilusat vaadet saaksid nautida emad-isad, kes oma mänguhoos põngerjaid ootavad.    

 

NB! Ükskõik, millise iseloomuga sündmus Sul plaanis ka ei ole, tea, et Lauluväljakult saab rentida ka tarviliku heli- ja valgustehnika.

 

Kui Sind huvitavad hoopis intiimsemad ruumid, siis loe meie varasemat blogi Café Gustavi võimaluste kohta. Ja uuri ka teiste Lauluväljaku kaare all asuvate renditavate siseruumide iseärasusi.

Kui Sul tekkis soov midagi vahvat korraldada ja vajad selleks sobivaid ruume, siis võta meiega ühendust!