Rendi kõik peotarvikud Lauluväljakult!

Ürituse korraldamise juures on tihti peamisteks küsimusteks see, kus üritus läbi viia, ning see, kust hankida kõik vajaminevad tarvikud. Kuna harva toimuvate sündmuste tõttu ei ole enamasti mõistlik suurt kogust tarvikuid omada, tuleb siinkohal appi peotarvikute rentimine. Seejuures on kõige mugavam kui kõik vajaminevad tarvikud saab rentida ühest kohast.

Mida uut leiab Lauluväljaku renditavate tarvikute portfellist?


Soovides tulla vastu klientide järjest kasvavatele nõudmistele, oleme veelgi suurendanud oma juba väga mahukat renditarvikute portfelli. Tänu lisandunud mööblile ja tarvikutele saame oma kliente aidata iga ürituste korraldamisel! Anname allpool ka lühiülevaate kõige olulisematest uutest toodetest.

 • Lindiga piirdepostid. Juba pikka aega on meilt neid küsitud ja nüüd on need lennujaamadeski kasutatavad piirdepostid ka meie valikus. Neid on kiire ja mugav kasutada, nende teisaldamine käib vaid hetkega. Hea väljanägemisega postid (hõbedane post ja must lint) tagavad maitseka lahenduse rahva suunamiseks ja liikumisteede ära lõikamiseks igal üritusel.

 • Uuenduskuuri läbinud messiseinad. Suure koguse tõttu saame aidata ka suuremate messide korraldamisel. Uued seinad on kiiremini ja kergemini paigaldatavad ning visuaalselt oluliselt viisakamad.

 • Infoletid. Seoses messiseintega hankisime juurde ka infolette, mida saab vastavalt vajadusele ise kujundada. Klient saab seinaga alustada puhtalt lehelt ja kleepida sinna täpselt enda soovidele vastav kujundus - mugav ja mitmekülgne häälekandja!

 • L-jalad eksposeintele. Seinte ülevalhoidmiseks mõeldud jalad toovad kaasa esteetilisema visuaalse külje ja praktilisema kasutuse.

 • Laoriiulid ja riiulid, mida saab kasutada pop-up garderoobide tarbeks kohtades, kus on vaja hoiustada raskeid kohvreid. Nende kandevõime on 4 x 20-30 kg.

 • Riiulid garderoobidesse. Tõime need oma valikusse, kuna vaatamata rahva tungivale nõudlusele neid väga rendiks ei pakuta.

 • Suurendasime meigilaudade arvu. 10 pop-up kasutuse tarbeks mõeldud lauda koos muudetava kõrgusega pukktooli ja valgustusega. Täiuslik lahendus suurematele üritustele.

 • Kirjutusalusega konverentsitool. Tegemist on samuti tootega, mida meilt on väga sageli küsitud. Nüüd on valikus 200 sellist tooli ja seega ei ole konverentsid või õpitoad enam probleemiks.Muud konverentsitoolid ja lauad. Uuendasime ka enda pakutavate laudade valikut ja lisaks leiab meilt suures koguses metallist jalgade ning tumedast kangast kattega konverentsitoole.


 

[gallery columns="4" ids="13679,13678,13677,13676"]

 


Kõik ühest kohast - korralda üritus Lauluväljakul


Meie meeskond annab endast kõik ja rohkemgi veel, et sind ürituste korraldamisel abistada. Kuna meie poolt pakutavate teenuste valik on universaalne, saame sind aidata nii ruumide kui ka tarvikute ja kõige muuga. Korralda üritus Lauluväljakul või kutsu meid appi mõnele teisele pinnale - meie tootevalikust leiab alati abi:

 • leia ruum (pakume 10 erinevat siseruumi ja 5 väliala);

 • rendi tarvikud (suur hulk mööblit ja tehnikat);

 • küsi abi korraldamisel (meie meeskond ootab uusi väljakutseid).


Võta meiega ühendust ja lase meil omale võimalusi tutvustada!