Praktiline õllemööbel tuleb laadal appi ning aitab suveõhtud mõnusalt mööda veeta

Eesti suvi on üks ütlemata mõnus aeg. See on aeg, mil inimesed talveunest ärkavad ning oma kangeks jäänud koibi mööda suvist kodumaad sirutavad. Siis toimub lugematu hulk muusika-, teatri- ja tantsufestivale, vanakraami- ja toidulaatasid ning igasugu põnevaid häppeninge.

Tallinna Lauluväljakul on Sulle seoses eesootava suvega üks tore üllatus! Mõtlesime, et kuna meile kõigile meeldib niikuinii grillida ning sõprade ja perega võimalikult palju aega koos veeta, siis võiks seda teha mõnusalt ja mugavalt. Lisaks toimub üle Eesti igat masti laatasid, kodukohvikute päevi ja muid vahvaid kogukonnaüritusi, kus Sa saaksid oma küpsetiste ja muu toidupoolise ning toodetega esindatud olla.

Kuid tihti rikub head plaanid ära sobiliku õuemööbli puudumine. Isegi, kui piisavalt suur laud (mida saab ka lihtsasti transportida) on olemas, siis jääb tihtipeale toolidest vajaka. Või vastupidi. Ja kellel ikka garaažitäis õuemööblit niisama seisab? Tuleme Sulle appi ja rendime selleks puhuks välja oma praktilise ning mitmeotstarbelise õllemööbli varu.

õllemööbel-lauluväljak

 

Milleks õllemööbel hea on?  • Kodused sündmused ehk sünnipäevad ning šašlõki- ja pokkeriõhtud pere ja sõpradega. Pikki ja mahukaid laudu saab kasutada ka lastele joonistamiseks ja metsaandide puhastamiseks.

  • Väliüritused ehk kõik suvised laadad ning festivalid, mil õllemööblit saab kasutada kauba väljapanekuks ja/või toitlustuskioski juures külaliste söömispaigana. Kindlasti tasub õllemööbel end ära, kui Sul on plaanis mõnel viimastel aastatel hoogsalt populaarsust kogunud kodukohvikute päeval oma kookide ja küpsetistega osaleda.

  • Brändikommunikatsiooni kanal. Laudu saab kasutada oma ettevõtte brändi kommunikeerijana. Selleks võib olla näiteks logoga laualina või muud esemed, mida saab lauale asetada.


õllemööbel-lauluväljakLaudasid saab ilmestada vastavalt sündmuse iseloomule ja eesmärgile asjakohaste lauakaunistustega. Pinkidele saab asetada pehmendavaid patju, et külalistel oleks mugavam istuda. Kasuta õllemööblit kui lõuendit ja lase oma fantaasial lennata!

Mis see kõik maksab? Suvepakkumine on väga hea hinnaga ‒ Sa saad neli päeva (neljapäev kuni esmaspäev) vaid ühe päeva hinnaga. Näiteks maksab kaks kokkupandavat lauda ja neli pinki neljaks päevaks vaid 25 eurot+km.

Kuidas pakkumine töötab? Tule neljapäeval mööblile järgi ja tagasta see meile alles esmaspäeval. Vahepeal naudi väljas söömise ja tegutsemine võimalusi, mida õllemööbel Sulle pakub!  

Millised tooted kampaania alla kuuluvad?  • Kokkupandav laud 220 x 67 ja 290 x 50

  • Kokkupandav pink 220 x 25 ja 290 x 28

  • Klapptool (valge, must, sinine ja lilla)


NB! Kampaania ajal kehtib ka lisasoodustus. Ainus meiepoolne nõue siinkohal on, et Sa rendid korraga rohkem kui 20 toodet. Näiteks, kui Sul on plaanis korraldada suurem sünnipäev või pulmapidu.

Kasuta tellimust tehes kindlasti sooduskoodi “kevad2018”, sama koodiga on ka kõik ülejäänud Tallinna Lauluväljaku renditooted 25 protsenti soodsamad. Kampaania kehtib kinnitatud tellimustele perioodil 8.05.2018 - 31.08.2018

Kas Sul tekkis seoses õllemööbli suvekampaania või mõne muu Lauluväljakuga seonduva teemaga küsimusi? Võta meiega ühendust!