Otsid kohta, kus korraldada üritus? Tee valik meie 10 erineva ruumi ja 5 väliala seast!

Oled kindlasti käinud Tallinna Lauluväljakul mõnel vingel rock-kontserdil või siis kogu Eestimaa elanikke ühendaval laulupeol? Aga kas teadsid, et Lauluväljakul on peale kontsertide ja muude suurürituste võimalik korraldada ka firmaüritusi ja rentida peoruume?

Paljud ettevõtted võtavad tavapärasest kiirest tööajast veidi puhkust, et korraldada koos meeskonnaga mõni tore tööväline üritus. Olgu tegemist pidulikumat laadi õhtuse koosviibimise või vabaajategevusi ja meeskonnatööd hõlmava aktiivse üritusega, õigete peoruumide valikul on ürituse õnnestumises oluline roll. Tallinna Lauluväljakul on pakkuda mitmeid võimalusi firmaürituste korraldamiseks.

Kui soovid teha siseüritust, siis Lauluväljakul on valikus koguni 10 erinevat peoruumi, mis sobivad nii suurettevõtetele mitmesaja osalejaga peo korraldamiseks kui ka väiksematele kollektiividele hubasemaks olemiseks. Ruume on võimalik omavahel kombineerida ja kujundada vastavalt oma soovidele ja vajadustele. Kui aga peoruumid tunduvad suviseks ürituseks pigem liigsena, siis on suurepärane võimalus korraldada ka õueüritusi, kasutades selleks Tallinna Lauluväljaku välialasid. Õue on võimalik püstitada ka suured telgid, mis asendavad kehvema ilma puhul ideaalselt Lauluväljaku peoruume ja on lihtsalt kombineeritavad näiteks maastikumängude ja muude põnevate aktiivsete tegevustega õues.

Vajad mööblit ja tehnikat?


Peale peoruumide saad Lauluväljakult rentida ka kogu vajamineva mööbli ning heli- ja valgustehnika ning dekoratsioonid ruumide ja peolaudade kaunistamiseks. Oleme teinud koostööd paljude toitlustajate, kujundajate ja meelelahutuse pakkujatega, kel on suur kogemuste pagas ja keda saame julgelt soovitada.

 

Kui endal napib ideid ja aega


Lauluväljaku projektijuhid on kogenud üritusekorraldajad, kes saavad kindlasti abiks olla nii ideede genereerimisel kui ka kogu ürituse organiseerimisel algusest lõpuni, ilma et peaks ise millegi pärast muretsema. Saame aidata korraldada kogu ürituse, alates ruumide kaunistamisest kuni esinejate organiseerimise ja mängude korraldamiseni, et kogu ettevõtte kollektiiv saaks tunda end vabalt ning nautida. Ühise koostööna saame paika panna ürituse kontseptsiooni ning valida selleks sobivad peoruumid ning meelelahutuse. Võta meie tiimiga julgesti ühendust ja leiame üheskoos sobiva lahenduse.

Vaata kindlasti ka galeriid nii siseürituste kui ka väliürituste kujundamisest, et ammutada siit ideid oma ürituse korraldamiseks meie juures.

Kui Sul olemas konkreetne idee või ka lihtsalt soov korraldada ettevõttele üks tore üritus, võta meiega kindlasti ühendust. Tallinna Lauluväljak on selle jaoks suurepärane koht oma mitmete võimalustega. Aitame valida sobivad peoruumid ning kogu sündmuse pisidetailideni paika panna. Muudame teie ettevõtte suvepäeva meeldejäävaks ja toredaks!

Kirjuta meile korralda@lauluvaljak.ee või läbi päringuvormi.