Messide roll on palju olulisem kui Sa arvad

Kui Sind ei ole messil, ei ole Sind olemas. Messid olid, on ja jäävad veel pikaks ajaks oluliseks paigaks, kus ennast näidata, teisi vaadata ja oma toote nähtavust tõsta. Messid on paik, kus luua tulus kaubandus- ning kliendivõrgustik ja oma ettevõtte müük järjepidevale kasvule suunata. Tegemist on igihalja turunduskanaliga. Seega, kui Sa oled messile tööasjus minemas või ise messi korraldamas, siis pöördu kindlasti Lauluväljaku poole, sest meil on selleks vajalikud renditarvikud.

 

Miks on messid endiselt nii olulised?

Tänases meeletu tempoga kihutavas maailmas on veel midagi, mis nii kiiresti ei muutu. Messid ja expod on täna sama kõva sõna nagu need olid ka aastaid tagasi. Muljetavaldav 99 protsenti messidel osalejatest leiab, et need pakuvad neile unikaalset väärtust, mida ei suuda mitte ükski teine turunduskanal.
 

3 põhjust miks messid on äriliselt tähtsad:

 
  • Näost-näkku suhtlus potentsiaalsete klientidega võimendab müügitööd ja selle tulemusi märkimisväärselt. Seda eriti ajal, mil suurem osa suhtlusest toimub elektrooniliselt. Psychology Today kirjutab, et näost-näkku suhtlus sünkroniseerib inimeste ajud ja loob seega vestluses osalejate jaoks sarnase kogemuse ja suurendab üksteise mõistmist.    
 
  • Toote nähtavus. Messid on suurepärane viis oma toodet või teenust nii olulisele nišile kui ka laiemale segmendile tutvustada, lisaks saab sel viisil inimeste bränditeadlikkust tõsta. Tarbija silm on ju siiski kuningas.

 

  • Vahetu suhtluskanal. Messid on hea moodus olemasoleva (kuid ka potentsiaalse) kliendibaasiga suhelda, sest kohtumisi on tänase kiire elu kõrvalt üha keerulisem korraldada.

 

NB! Messikülastajate olulisim põhjus messile tulemiseks on nende endi sõnul just uute toodetega tutvumise soov
 

Loe eelpool välja toodud faktide kohta täpsemat statistilist infot ja tutvu laiema ülevaatega messide olulisusest huvitavast välisartiklist.
 

 

Renditarvikud, mida Lauluväljakult laenutada saab:

Nagu näha, siis on messid endiselt elus ja löögivõimelised. Kui Sa oled parasjagu messile minemas ja vajad silmapaistvat, kuid samas praktilist tooteboksi, või oled Sa osa korraldustiimist ning see, mida Sa otsid, on renditarvikud, siis tea, et Tallinna Lauluväljak saab Sind aidata. Meie laoruumis on:

 

  • Toolid ja diivanid. Olenevalt boksi suurusest ning toote iseloomust võiks seal külastajate jaoks olla vähemalt üks mugav tool või väike diivan, kus oleks võimalik veidi pikemalt vestelda ja oma toodet lähemalt tutvustada.

 

  • Garderoobid aitavad boksi ilmestamisel siis, kui on tarvis tooteid efekti mõttes välja riputada. Või kui oled messikorraldaja, siis rendi garderoobid messikülastajate ülerõivaste jaoks.

 

  • Lava ja piirded. Lauluväljaku laost leiab erinevas suuruses ja mõõdus konstruktsioone vastavalt expo iseloomule. Kui messil on plaanis näiteks laiahaardelisem tooteesitlus, meelelahutusprogramm või vahva auhinnamäng.

 

NB! Lavamooduleid saab kasutada ka lauana, kus peal vajalikke esemeid messi ajal hoida, näiteks saab sinna külastajate silma ette mõne põneva toote prototüübi panna.

 

  • Konverentsi ja messi tehnika ning varustus. Tänu seinamoodulitele saad Sa oma vajadustele ja soovidele vastava boksi luua, lisaks saab meilt rentida erinevaid ekraane ja tahvleid ettekannete või tooteesitluste jaoks. Rendime ka uksi, et Sa saaksid luua oma tooteboksi juurde n-ö tagaruumi, kus asju hoida.

 

Koostöös oma partneritega pakume seinamoodulitele ka kleebiseid, et Sa saaksid messiboksi ja tooteletid oma firma värvides või muu sümboolikaga kujundada.

 

  • Heli- ja valgustehnika. Mikrofonid, helipuldid, erinevad valgustid jms.

Kui Sa vajad messimööblit või hüva nõu messi korraldamisel, siis võta julgelt meiega ühendust!