Kuidas tõsta tiimi produktiivsust ja parandada tulemusi?

 

Aeg lendab, kui Sul on lõbus. Ja lõbus saab järgnevate kuude jooksul kindlasti meil kõigil olema, sest kätte on jõudnud paljude lemmik aeg ehk kevad-suvine puhkuste hooaeg. Samas on hea olla pro-aktiivne ning hoida pilk ka tulevikul, sest nagu me teame, peitub kurat just pisiasjades. Ja üks neist detailidest on iga tiimiliikme individuaalne panus, mis kirjutab omakorda firma kestva eduloo.

meeskonnatöö_lauluväljak

Kuidas seda panust aga juhtida? Üheks viisiks on näiteks tiimiüritused ja neist välja kasvav positiivne ning loov sünergia. Seega, miks mitte mõelda juba täna selle peale, kus lisaks firma suvepäevadele ka sügisseminar või muu tulevikus toimuv tiimiüritus korraldada.

Ja kui Su mõtted on otsapidi juba sügises, siis ei ole ka jõulud enam väga kaugel. Ehk ‒ löö kaks kärbest ühe hoobiga ning pane paika ka jõulupeo plaanid. Tallinna Lauluväljak pakub Sulle oma sügiskampaania raames soodsaid ruumi rentimise võimalusi. Esmalt vaatame aga seda, milleks tiimiüritused kasulikud on.

 

5 põhjust miks regulaarseid meeskonnaüritusi korraldada:

  • Motivatsioon, lõbu ja tähistamine. Pane edukale poolaastale punkt ja tähista häid tulemusi koos oma meeskonnaga! Kaasnev lust ja lõbu motiveerivad Sinu tiimiliikmeid, kes seejärel ettevõttele veelgi paremaid tulemusi toovad.
  • Ühtekuuluvuse tunne. Läbi ühiste toredate elamuste kasvab tunne just kui kuuluksid Sa töökollektiivi asemel omavahel hästi sobituvasse pere- või sõpruskonda, mis omakorda mõjub hästi meeskonnavaimule ja töötulemustele.
  • Üksteise tundma õppimine. Me veedame tööl suurema osa oma ajast. Tihti rohkem, kui pere ja sõpradega. Ühised tiimiüritused on hea viis tundma õppida kõiki neid inimesi, kellega Sa päevast-päeva ühises töökeskkonnas aega veedad.
  • Meeskonnatöö ja tulemuste parandamine. Mida rohkem ühiseid tegevusi, seda vabamalt tiim end üksteise seltsis ka tunneb. Paraneb loovus ning töötulemused, sest inimesed tunnevad end üksteise seas üha mugavamalt.
  • Töörutiinist välja murdmine. Tahes-tahtmata satume me kõik mingil hetkel sügavasse töörutiini, mis on mõndade isiksusetüüpide jaoks stimuleeriv, kuid paljude jaoks arengut ja tulemusi piirav.  

 

Lauluväljaku super sügispakkumine

Nagu eelpool mainitud, pakub Tallinna Lauluväljak kõigile sügis-talvel toimuvatele kampaania raames broneeritud firmaüritustele soodsaid tingimusi. Meie ruumid on just kui Hunt Kriimsilm, kes saab suurepäraselt hakkama kõiksugu ametitega. Ka lauluväljaku ruumid  suudavad majutada erinevatest valdkondadest ja iseloomuga üritusi. Lisaks on meil ka ulatuslikud välialad, lase oma fantaasial lennata!

Kampaania alla kuulub ürituste korraldamise konsultatsioon, mis on kindlasti abiks, kui Sa pole selle valdkonnaga varem kokku puutunud. Lisaks saab terve sündmuse vältel Lauluväljaku aladel tasuta parkida.  

Kasuta päringut saates kindlasti võlusõna “Sügis2018”, millega on kõikide ruumide ja sinna juurde kuuluvate tarvikute rent tavahinnakirjast 35 protsenti soodsam. Näiteks maksab kampaaniaraames korraldatud ühepäevane seminar meie uhkes Klaassaalis koos 300 mugava tooliga ainult 715+km!

klaassaal-lauluväljak

NB! Ürituste toimumise periood on vahemikus 1.09.- 30.11.2018 ja broneerida saad ruumid juba kasvõi täna! Kampaania kehtib ainult uutele broneeringutele.

Kampaania uutele broneeringutele kestab 16.05.-16.08.2018, mida saab kasutada 01.09. - 30.11.2018. Broneeri juba kasvõi täna!

Kui Sul tekkis seoses kampaaniaga küsimusi või ettepanekuid, siis võta meiega kindlasti ühendust ja tule Lauluväljaku ruume vaatama!