Korralda firmapidu Lauluväljaku peoruumides

Firmapidu on võimalus tunnustada ja tänada ettevõtte töötajaid. Ühised üritused tekitavad töötajates ühtekuuluvustunde, mis ärgitab meeskonnavaimu. Koosviibimised parandavad ka sisekommunikatsiooni ning soodustab paremat koostööd kolleegide vahel. Firmapidu on alati oodatud sündmus, mis aitab töötajatel lõõgastuda ning vabas õhkkonnas üksteist paremini tundma õppida.


Ettevõtted väärtustavad erinevaid sündmusi, mille puhul firmapidu vajalikuks peetakse. Kelle jaoks on olulised jõulud, kelle jaoks suvepäevad või motivatsiooniüritused. Vastavalt ürituse formaadile on oluline varakult planeerimisega alustada, sest kõrghooajal on paljud kohad juba välja renditud.


Routes to Europe_37


Firmapidu Lauluväljakul


Firmapeo meeleolu ja edukus sõltub suuresti valitud peoruumidest. Ruumi valikul on oluline arvestada osalejate arvuga. Liiga suur ruum jätab tühja tunde, liiga väike ruum tekitab kitsikust. Sobiva meeleolu aitavad luua dekoratsioonid. Mida varem sobivad ruumid leiad, seda rohkem jääb aega mõelda ruumi planeeringule, toitlustusele, transpordile ja muule.


Lauluväljaku peoruumid pakuvad võimalust firmapeo korraldamist nii erineva suurusega kollektiividele kui erineva teemaga pidude läbi viimiseks. Peoruume on võimalik sisustada vastavalt ürituse stiilile A’la Carte stiilis, Rootsi laua stiilis ja organiseerida lava esinejate jaoks. Peoruume on 4:
  • Gafe Gustav – Hubane peoruum väiksema kollektiivi firmapeo korraldamiseks mahutades u 50 inimest. Ruumis on külmkapp, baarilett, nõudepesumasin, wc ja tagaruumid hoiustamiseks. Kõik vajalik privaatseks sündmuseks!
  • Klaassaal – Avar peoruum, mis loob firmapeole suursuguse ilme. Klaassaal mahutab kuni 450 külalist banktilaudades ja sobib suurepäraselt galaõhtute korraldamiseks või koostööpartnerite ja töötajate tänamiseks. Saal on imeilusa vaatega ning suurepärase akustilise kõlaga kontserti formaadis firmapeo korraldamiseks.
  • Sammassaal – Erilise ilmega sammassaal pakub lugematuid võimalusi ruumi dekoreerimiseks. Sobilik peoruum kuni 400 osalejaga firmaürituse korraldamiseks.
  • Rõdu – Rõdu saab ühendada Klaassaaliga ning luua Kaare alusest alast hubane baar või lounge ala. Eraldatud ala pakub privaatsust suurema ürituse melus.
Kõiki peoruume on võimalik ka koos kasutada ning luua suureks firmapeoks sobiv atmosfäär. Erinevate ruumide koos kasutamine pakub mitmekesisust ning külalistel on võimalik viita aega nii privaatselt kui suure seltskonna keskel. Suvisel ajal saab välialale püstitada ka välitelgi, kuhu paigutada näiteks banketi stiilis toitlustus ning korraldada Klaassaalis kontsert.


Lisavõimalusena on võimalik Lauluväljaku peoruumidesse tellida heli- ja videolahendusi, dekoratsioone ning vajalikku mööblit. Koostöös partneritega aitame teil leida parima catering teenuse ja meelelahutusprogrammi. Lisaks pakume tasuta parkimisvõimalust.


Küsi peoruumide pakkumist Lauluväljakult ja korralda oma kollektiivile unustamatu firmapidu!