6 nõuannet, kuidas Café Gustavis unustamatu sünnipäev korraldada

Oprah Winfrey on öelnud: “Mida rohkem Sa hindad ja tähistad elu, seda enam saab Sinu elus olema ka tähistamisväärilist”. Üks toredamaid (ja sümboolsemaid) viise selleks on sünnipäeva tähistamine. Kõik me väärime säravat sünnipäevapidu. Ruumide rent ulatab selleks abikäe: armastatud dirigendi Gustav Ernesaksa järgi nime saanud Café Gustav Tallinna Lauluväljaku kaare all on pidulikuks sündmuseks justkui loodud.

Cafe Gustav Tallinna Lauluväljak
 

Ruumide rent võidab tagasi väärtusliku aja ja aitab suurelt tähistada

Peod on toredad ning pere ja sõbrad kallid, kuid meie kõigi aeg on samuti kallis. Milleks näha vaeva ja kulutada väärtuslikku aega kodu läikima löömiseks, söögi valmistamiseks ning järgmisel päeval peojääkide koristamiseks, kui seda kõike saab Sinu eest ära teha professionaalne ürituste korraldaja.

 

Mainisime eelpool Café Gustavit. See on väga mitmekülgne ruum, mida on võimalik kasutada nii uhkete juubelite kuid, miks mitte, ka tagasihoidlikumate sündmuste tähistamiseks.

 

Aastate jooksul on ruumis enne kontserti aega veetnud ka mitmed maailmakuulsad staarid, seega lisab Café Gustav Sinu sünnipäevale tähesära.   

 

Järeldus: ruumide rent teeb Sinu elu palju lihtsamaks. Viska oma jalad seinale ja lase enda auks korraldada üks kadestamisväärselt uhke ja aastateks meeldejääv sünnipäevapidu!

 

PS! Meil on märtsi lõpuni käimas ka sooduskampaania: Café Gustavi päevarent on tavahinnast 40 protsenti soodsam! Lisainfo siin.
 

Vahvaid ideid, mida sünnipäeval teha:

 
  • Veinidegustatsioon. Kutsu kokku oma pere ja sõbrad ning paku neile unikaalset elamust kvaliteetveinide seltsis. Kui Sa oled ise veinisõber ning orienteerud selles põnevas rägastikus hästi, siis on hästi. Kui aga mitte, saad Sa abi paluda mõnelt sommeljeelt, kes räägib veini aastakäikudest ja -ajaloost Sinu külalistele. Boonuseks on see, et kõiki veine saab ka maitsta!

 

  • Kokteilipidu. Kutsu kohale mõni osav miksoloog, kes oskab lisaks maitsvatele kokteilidele ka vinget šoud teha ning vahva meelelahutus on garanteeritud! Cafe Gustav on hubane ja just paraja suurusega, mis loob atmosfääri justkui oleksid oma sõpradega mõnes speak easy baaris.

 

  • Kella viie tee stiilis pidu. Kui Sulle meeldivad punased telefoniputkad, printsid Harry ja William, skoonid ning iga asja eest ette ja taha vabandamine, siis on just see õige valik. Kella viie tee peo juurde kuuluvad näiteks väikesed kurgivõileivad, maitsvad koogid, šampus ning, muidugi, tee.

 

  • Kostüümipidu. Kellele ei meeldiks end üheks õhtuks kellegi teise nahka riietada? Valige välja artistid, kes on Tallinna Lauluväljakul esinenud ning kehastuge ümber! Et pidu veelgi põnevamaks teha, siis pange oma näitlejavõimed proovile ning olge terve õhtu rollis.

 

  • Mõrvamüsteeriumi stiilis soirée. Kriminullid on põhjusega üks kõige loetavamaid žanre ning mängulisus lisab Sinu peole särtsu. See pidu jääb küll kõigile veel aastateks meelde!

 

  • Ja miks mitte – karaoke! Eestlastele meeldib laulda. Ja Tallinna Lauluväljak on selleks vaieldamatult kõige sobivam paik.

    Cafe Gustav bankett Tallinna Lauluväljakul

 

NB! Ära unusta tellida fotograafi, kes seda pidu ja pillerkaart jäädvustab.

Kui Sul on tulemas sünnipäev või juubel ja Sa soovid, et see oleks meeldejääv nii Sulle endale kui ka külalistele, siis võta meiega ühendust!