Sünnipäevad Café Gustavis: tähetolm, pidu ja pillerkaar!

Sünnipäevad on hästi toredad päevad. Lisaks on need ka väga olulised sündmused ja seetõttu tuleks sünnipäevi vastavalt ka tähistada. Tallinna Lauluväljaku ruumide rent pakub selleks puhuks mitmeid ägedaid võimalusi, millest üks on suurkontsertide ajal välisesinejate backstage’ina kasutatav Café Gustav, kus näiteks Andrea Bocelli klaverit mängis ja laulis ning Madonna mullivannis käis (mitte küll samal ajal).  cafe-gustav-lauluvaljak

Kas Sa teadsid, et Lauluväljakul on kokku lausa 23 hektarit maad, mida Sa saad ükskõik milliseks sündmuseks ja tähistamist väärivaks momendiks enda kasuks tööle panna? Tea, et laulukaare all paiknevaid siseruume, kus sügistalvisel perioodil sünnipäevi ja muid pidustusi korraldada, on kokku kümme.

Selleks, et olulise sündmuse tähistamine ei takerduks ühegi tehnilise pisiasja taha, saad Sa Lauluväljakult rentida nii tehnikat kui mööblit ning meie pika ja mitmekülgse kogemusega tiim aitab Sind soovi korral nõu ja jõuga. Lisaks on meil ka suurepärased abijõud ehk ulatuslik partnervõrgustik, kes aitab vajadusel toitlustuse ja dekoratsioonidega.

Ruumide rent: vähem on rohkem ehk hubased sünnipäevad

  • Armastatud dirigendi Gustav Ernesaksa järgi nime saanud Café Gustav on perfektne peopaik hubasemate kogunemiste jaoks. Tegemist on õdusa lounge-tüüpi ruumiga, kus Sa saad oma lähedastega koos aega veeta ja olulisi sündmusi tähistada.

Algselt dirigentide puhkeruumiks kujundatud ruum pakub täna lõõgastumise momenti ka kõikide suurkontsertide peaesinejatele. Ei ole saladus, et seal on show ajal oma aega parajaks teinud Madonna, Rammstein, Elton John, Rootsi printsess jpt.   

  • Kes soovib oma sünnipäeva tähistamiseks veidi pidulikuma iseloomuga keskkonda, siis sobib selleks hästi näiteks Tallinna Lauluväljaku rõdu. Sealt avaneb ilus vaade Tallinna lahele, on õhulisem ja avaram kui Café Gustav ning pakub sünnipäeva pidamiseks suurejoonelisemat atmosfääri.

Go big or go home: suurejoonelisemad pidustused

  • Klaassaal. Kui tulemas on mõni ümmargusem sünnipäev, pulm või suursugune juubelipidustus, siis tasuks kindlasti kaaluda Lauluväljaku uhket Klaassaali, mis on meie n-ö esindussaal.

Klaassaal mahutab (olenevalt ruumi paigutusest) ca 350-1000 külalist. See on väga avar, valgusküllane ning imelise vaatega.  

NB! Klassaali saab ühendada ka eelpool mainitud rõduga ning muuta seeläbi üritus palju mitmekülgsemaks.

  • Sammassaal pakub tänu ruumis olevale 16 sambale n-ö teistmoodi lahendusi. Näiteks interaktiivsem ja mängulisem sünnipäev. Või lähene kogu ettevõtmisele hoopis kunstiliselt ning tähista uue aasta lisandumist läbi fotoseeria oma kõigist eelnevatest aastatest, käimistest ja tegemistest. Fotod saad Sa sammastele paigaldada. Just nagu päris näitusel. The world is your oyster!

Mõtle kastist välja!  

Ruumide rent pakub Tallinna Lauluväljakul huvitavaid ja mitmekülgseid võimalusi, kuid siinsed välialad võimaldavad Sinu fantaasial päriselt lendu tõusta.

  • Laulukaare alused trepid sobivad aktiivsemaks tähistamisteks. Kaasa sünnipäevaprogrammi liikumist vajavaid seltskonnamänge.

Lauad (näiteks väikesed banketilauad) ja toolid on võimalik treppidele paigutada ebastandardselt (nt mööda treppe tõusvas stiilis) ning luua seeläbi tunduvalt huvitavam sügisene peokeskkond, kust avaneb imeline vaade lauluväljaku nõlvale. Ilma pärast ei pea seejuures üldse muretsema, sest isegi kui sajab, on see pigem romantiline ja ilus kaare alt vaadata.

  • Ulatuslikud välialad seiklusrikkaks sünnipäevaks. Korralda oma külalistele pinget üles kruttiv aaretejaht või adrenaliini süstivad murumängud.
  • Tuletorn intiimseks tähistamiseks. Kas on olemas veel romantilisemat viisi, kuidas oma sünnipäeva pidada? Ekstra maagiliseks teeks selle õhtu Sinu ja Sinu külalise jaoks üks vaikne lumesadu.
  • Seminaritunnelid sobivad hästi neile, kes on õige pisut püsimatud ning otsivad tavapärasest põnevamaid lahendusi. Interaktiivse elemendi kaudu saad Sa muuta oma sünnipäeva mänguliseks. Erinevad ruumid, mis on tunneli kaudu ühendatud, kandku sel puhul erinevaid eesmärke.   

Kas Sul on lähiajal sünnipäev tulemas? Võta meiega ühendust ja vaatame koos Lauluväljaku ruumid üle!

Kommenteerimine on suletud