Lauluväljaku ruumide rent: kontorivaba päev tõstab tiimi produktiivsust

Rutiin on kui kaheteraline mõõk. See pakub turvalisust ja soodsat kasvukeskkonda, kuid sama hästi võib see kasulikku atmosfääri ka lõhkuda. Iseenda ja oma tiimi edukaks toimimiseks on hea järgida Pareto printsiipi: 80 protsenti rutiini ja 20 protsendi ulatuses midagi täiesti tavatut. Näiteks pakub Tallinna Lauluväljaku ruumide rent erinevaid võimalusi, millest kontorivaba päeva tarbeks on parimad ehk väikesed seminariruumid. Nõnda on võimalik saata oma meeskonna tootlikkus ja loovus raketina uutesse kõrgustesse.

Mis värk selle rutiiniga siis ikkagi on? Üldiselt pakub rutiin struktuuri ja distsipliini. Vastupidiselt levinud arusaamale võimaldab rutiin vabadust, tõstab võimekust, teeb õnnelikuks ja toob välja Sinu tõelise potentsiaali. Kuid seda siiski vaid teatud piirini. Liigselt rutiini kinni jäämine võib kõigele eelmainitule ka halvasti mõjuda. Rutiinist teadlikult aeg ajalt välja astumine aga kindlustab uute ja palju paremate mõtete tekkimise.

3 nippi, kuidas rutiinist välja astumise abil produktiivsust tõsta:

  1. Esita endale väljakutse. Parim viis oma loovust arendada, on esitada endale aegajalt üks korralik väljakutse. Töökeskkonnas võid Sa proovida näiteks uute ja põnevate projektidega tegelemist või kolleegiga koostöö tegemist, kellega Sa varem seda teinud veel ei ole.
  2. Ärka tund varem, kui tavaliselt. Ajakiri Entrepreneur väidab, et see tõstab Sinu produktiivsust 1000 protsenti. Trikk seisneb siin selles, et Sa pead tegelema selle tunni jooksul tegevustega, millega Sa ehk muidu ei tegeleks. Ja need toimetamised peaksid ideaalis olema ikka Sulle endale fokusseeritud. Näiteks uus hobi, kirja kirjutamine sõbrale, kellega Sa pole kuid suhelnud, iseseisev õppimine jms. Või tee trenni. It’s all about you! Ja tulemusena muudab see Sind positiivsemaks, elujõulisemaks ja paremini toimivaks inimeseks.
  3. Muuda töö tegemise asupaika. Üks parimaid viise oma töist tootlikkust tõsta on mõnikord teha tööd täiesti uues/erinevas keskkonnas. Näiteks Tallinna Lauluväljaku seminariruumid, sealne ulatuslik park ilusa ilma korral või laulukaare alused trepid!

Loe ka selle kohta, kuidas vahvate tiimiürituste abil meeskonna tootlikkust tõsta.

Ruumide rent Lauluväljakul pakub inspireerivaid võimalusi

Tallinna Lauluväljakul on rutiini murdmiseks mitmeid võimalusi. Siin on nii ulatuslikud sise– kui välialad, kus Sa saad oma fantaasia täielikult valla lasta.

Kui rääkida rutiini murdmisest ja produktiivsuse tõstmisest, siis oleks väliste ruumide rent ning üks mõnus kontorivaba päev kindlasti heaks lahenduseks. Lauluväljakul on mitmeid väiksemaid seminariruume, kuhu mahuvad erinevas suuruses meeskonnad tööd tegema, esitlusi või töötubasid läbi viima.

Kuidas Lauluväljaku ruumid Sulle abiks saavad olla:

  • Tavapärasust ja igapäevasust murrab lisaks värskele keskkonnale ka ebatraditsiooniline ruumipaigutus. Tallinna Lauluväljaku ruumides on võimalik istumine sättida nii teatri- kui klassistiilis ja vajadusel ka koosolekute ning töötubade jaoks sobivalt.
  • Rentida saab lisaaparatuuri ehk erinevat heli-, valgus-, video- ning esitlustehnikat.
  • Lõunapausiks ning vahesnäkkideks saab tellida toitlustuse ning Lauluväljaku välialadel saab mõtete paremaks jooksutamiseks vahepeal harjutusi sabale teha.

Ruumide rent tekitas huvi ja sooviksid Tallinna Lauluväljaku poolt pakutavat vaatama tulla? Võta meiega ühendust!

Kommenteerimine on suletud